Spolu sme vždy silnejšie

Tvoje narúžované pery pomôžu narúžovať ďalšie

Couleur Caramel podporuje ženy bojujúce s rakovinou. Pomôcť môžeš aj ty!

Stačí, ak si kúpiš krásny rúž. O ostatné sa postaráme my.

cc kampan 1

 

 

 


 

 

Október je mesiacom boja proti rakovine prsníka. Túto každoročnú „ružovú“ tradíciu naštartovalo americké hnutie PinkOctober v roku 1997 sériou lekárskych prehliadok pre ženy, spojených s bezplatnou mamografiou pŕs. V súčasnosti sa hnutie venuje najmä finančnej a psychickej podpore žien trpiacich rakovinou.

Sme matky, dcéry, vnučky, manželky, babičky, no predovšetkým ženy. Každá z nás by si mala dávať pozor na zdravie. Sme ten najdrahší klenot našej rodiny a našich priateľov. Venujme sa sebe a podporujme sa vzájomne. Pravidelné samovyšetrenie prsníkov a mamografianám pomôžu žiť zodpovednejší a spokojnejší život. Prevencia je základ.

Odvážne ženy, ktoré sa pustili do boja s rakovinou, potrebujú čo najviac podpory. Preto sme sa rozhodli svojou troškou prispieť aj my. Za každý rúž, ktorý si v októbri kúpite v rámci kampane SPOLU SME SILNEJŠIE!, my jeden darujeme žene bojujúcej s touto zákernou chorobou. Všetky rúže budú po ukončení kampane odovzdané členkám občianskeho združenia Amazonky, ktoré spája ženy všetkých vekových skupín, ktoré sa liečili alebo liečia na karcinóm prsníka. Amazonky sú ženy naozaj odvážne, také, čo sa nevzdávajú, nepovažujú svoju chorobu za trest či nebodaj prekliatie a už vôbec nie za niečo, za čo sa treba hanbiť. Názov „Amazonky“ si nevybrali náhodou. Viac o dvážnych ženách nájdeš na: www.ozamazonky.sk

Radi by sme im našimi krásnymi rúžmi vyčarovali úsmev na perách. Je nutné podotknúť, že rúže Couleur Caramel neobsahujú žiadne nebezpečné chemické zložky, driváty ropy, toxíny ani endokrinné disruptory, látky tak nebezpečné pre ženské zdravie. Pri vytvorení produktov Couleur Caramel sa používajú najmodernejšie technológie na spracovanie najčistejších produktov prírody. Prečítajte si, prosím, zoznam ingrediencií, z ktorých pozostávajú naše výrobky, a sami posúďte ich kvalitu a čistotu. Všimnite si percento prírodných, organických ingrediencií, ako aj zoznam účinných zložiek na rastlinnej báze. Sľubujeme, že v našich produktoch nenájdete žiadne škodlivé prísady. 

Zabojujme spolu.

Zapoj sa.  

Zdieľajtúto kampaň na Facebooku so svojimi priateľkami a pomôž nám v spoločnom boji proti rakovine.

 Spolu sme vždy silnejšie! 

shutterstock_153410372