biobeauty sa mení na biobeauty concept store

Biobeauty kamennú predajňu v Pezinku s e-shopom vlastním už od roku 2012. Tento rok to bude neuveriteľných 12 rokov. Krásnych, niekedy náročných ale mimoriadne obohacujúcich rokov. 

Minulý rok vo mne dozrela myšlienka posunúť obchod trošku inam. Vždy som milovala tvorbu šikovných a kreatívnych ľudí a rozhodla som sa postupne ponuku obchodu obohatiť o pre mňa krásne a kvalitné kúsky. 

Primárne najmä kvôli kamennej predajni sa táto moja myšlienka zhmotnila. U nás v Pezinku mi chýbal obchod, kde by sa dali nakúpiť originálne šperky, autorské doplnky od lokálnych dizajnérov, printy a rôzne pekné veci, ktoré majú dušu, sú tvorené s láskou, s uvedomením, že je treba brať ohľad aj na prírodu a jej zdroje. 

Produkty si vyberám srdcom, očami a nechávam sa uniesť pocitom radosti, ktorý mám pri komunikácií. 

Kozmetika - tá dôkladne vyberaná s dôrazom na kvalitu zloženia zostáva aj naďalej základným kameňom obchodíku - preto ostáva aj gro názvu biobeauty - pridala som k nemu len prívlastok concept store, pretože naša ponuka už nie je len o kozmetike :)

Teším sa veľmi z každej spolupráce a moje dvere obchodíku aj e-shopu sú stále otvorené aj pre ďalšie krásne značky - neváhajte sa mi ozvať, určite nájdeme systém spolupráce, ktorý bude obom stranám maximálne vyhovovať. 

Postupne Vám predstavím jednotlivé značky a milé osoby, ktoré za nimi stoja a krásne kúsky vytvárajú :) 

Tešim sa novú cestu :)

Barb