prečo milujem jeseň

Čaute baby :)

dnes som mala celkom kreatívny deň v robote, fotila som pár produktov, aby sme mali na eshope originálne fotky a aby bolo čo zazdieľať aj na instagram :)

Ako vnímate jeseň Vy?

Ja ju milujem. Jasné, že mi trošku chýba slniečko a teplé noci, ale aj toto sychravé a chladnejšie počasie má pre mňa niečo do seba. 

Jedným z hlavných dôvodov, prečo jeseň milujem sú dlhé, teplé svetre, šále a šatky (kto má pozná, vie že ich nosím denno-denne:) ). 

Milujem ten pocit, keď sa môžem "zababušiť" a je mi príjemne teplo, hoci okolo mňa vystrája vietor či chladné počasie. 

Horúce čaje, dobrá teplá (čierna) káva. Vychutnávam si to ako mi prehreje telo :) 

Sladkú a ťažšiu vôňu parfému. V lete parfém používam málo a zväčša len jemné vône, prípadne len jemnú silicu v jojobovom oleji namiesto parfému. No ako sa ochladí, tak presedlám na zemitejšie, sladšie a rafinovanejšie vône :) Teraz som si vytvorila svoj "parfém" - ylang ylang, levanduľa, ruža a medovka - zmiešala som ich v jojobovom oleji a ráno pred odchodom do práce si kvapnem na zápästia a na krk :) 

Horúce voňavé kúpele. Ideálne na túto relaxačnú činnosť sú šumivé guľky či voňavé soli do kúpeľa :) Pred pár týždňami som skúšala experimentovať a vyrobila som si vlastné šumivky :) O tom Vám napíšem niekedy nabudúce :)

Moja pokožka v zime trošku trpí a je suchšia ako inokedy. Takže sa krémujem a natieram všelijakými voňavými lahôdkami. Nedám dopustiť na šľahané maslá od TVOJa kozmetika. No samozrejme, že ako pri šumivkách, skúšam experimenty aj v tejto oblasti :)  Zatiaľ sa mi však táký skelý ako Natural od Tvoja kozmetika nepodaril :) PA170119

Pleť aj vlasy dostávajú tiež zabrať a tu si pomáham olejmi. Milujem najmä šípkový. No skúšam aj rôzne miešané oleje, písala som Vám o tom minule :)

Výrazne farby na perách.  Couleur Caramel  či Cosm´etika nikdy nesklamú :) Naviac sú skutočne ako balzam a rúž v jednom. Pery nemám vysušené ani popraskané vďaka vzácnym olejom a maslám, ktoré  prírodné rúže obsahujú :)  Celú našu ponuku a aj nové matné odtiene rúžov CC nájdete v eshope  tu - najkrajšie rúže :)

 PA100002

Knihy. V chladnejších dňoch má akosi viac láka siahnuť po knižke. Najnovšie som objavila čaro e-kníh, stiahla som si do mobilu aj čítačku. Je to celkom praktické najmä večer, keď už polovička spí, alebo pri cestovaní..No samozrejme, najradšej mám klasickú knižku, ktorú môžem "ovoňať" a držať ju v rukách :) 

Naposledy ma chytila kniha Žena vo vlaku, a potom ešte jedna knižka - voľné pokračovanie prvého dielu Predtým ako som ťa poznala  - myslím, že v angličtine je to Me before you...Videla som film a dostal ma. Úplne náhodou som našla, že existuje v knižnej podobe pokračovanie a prisahám, že som to prečítala za jeden deň..ˇUchvatný príbeh, silný a naozaj krásny.

No a samozrejme, s chladnejšími dňami sa približujú viac vianoce :) Teraz nemyslím októbrové výzdoby v obchodných centrách :) Ale vianoce, tak ako ich prežívam so svojou rodinou..Na to sa fakt teším.

A čo vy? Čo najviac milujete na jeseni?

S láskou,

spokojná Baška :)