o naozaj skvelom očnom kréme

Ako som Vám sľúbila, zhrniem Vám pár slov o kréme na oči s kofeinom z dieľne slovenskej značky Dulcia Natural. 

Tento krém bol prvý, ktorý som od Dulcie vyskúšala. Keď som sa stretla s Luckou Klebercovou ("mamou"Dulcie) priniesla mi na skúšku okrem iných výrobkov aj tento. 

Priznám sa, že som ani chvíľku neváhala, či Dulcii poviem áno. Ak ste mali tú česť sa s Luckou stretnúť osobne, tak viete o čom hovorím :) No ale produkty na vyskúšanie som aj naozaj vyskúšala a bola to láska na prvé použitie :) kofeinový

S veľkou radosťou som obratom robila prvú objednávku s tým, že tieto poklady Vám musíme ukázať a dať Vám o nich vedieť. 

V tom čase som mala po štátniciach, nespavosť bol môj problém číslo jeden. Možno to poznáte, keď už máte po všetkom (počas štátnic je normálne, že spánok obmedzujeme, horšie je to vrátiť sa do "normálu") a neviete zaspať skôr ako nadránom, keď už pomaly svitá, tak nech som robila čokoľvek,vyzerala som nonstop ako po "fláme".

Začala som používať kofeinový krémik. Maličký modrostrieborný kelímok. Stal sa mojím záchrancom. Dobrý spánok mi síce nepriniesol (to trvalo naozaj niekoľko týždňov premáhania sa a snaženia sa "nasilu" zaspať pred 03:00 ráno) , no každým ránom moje opuchnuté oči boli znesiteľnejšie.

Neprišlo to hneď. Nerátajte s tým, že raz si natriete krémik a vyrieši všetky Vaše problémy s kruhmi pod očami či  opuchmi -   tu žiaľ naozaj najlepšie a vždy bude fungovať len kombinácia - tekutiny, spánok a správna starostlivosť - ale očný nočný krém s kofeínom urobí počas noci naozaj kus práce. Už po pár použitiach  ( v začiatkoch používania som spala naozaj asi 3-5 hodín) som bola prekvapená a veľmi príjemne, že opuchnuté oči boli v znesiteľnej forme. Postupne sa mi podarilo vrátiť sa do normálneho bioritmu, obnovila som kvalitnú dĺžku spánku a krém som používala naďalej. A používam ho doteraz, takmer každý večer (keď nezabudnem - musím sa polepšiť).

Opuchnuté oči ma už netrápia. Určite za to môže aj fakt, že sa snažím dopriať si spánok aspoň 7-8 hodín, ale nie vždy sa mi to podarí. Ale aj rána,po tom ako sa zobudím po veľmi "krátkej noci" tak sa sama seba zľaknem menej :)

Svieži pohľad, bez opuchov Vám skutočne urobí lepšiu náladu. Tmavé kruhy pod očami sa predsalen (aj keď s námahou)  dajú prekryť,ale pokiaľ máte opuchnuté vačky pod očami, nepomôže Vám nič. Vaša pleť a celkový dojem bude vždy pôsobiť zvednuto a unaveno.  Preto Vám tento krém môže pomôcť - ak trpíte na opuchnuto unavené oči.

Veľa z Vás sa pýtalo aj na to či krém dokáže odstrániť tmavé kruhy pod očami. Mne pomohol aj s týmto problémom. Ale musíte myslieť na to, že len krém nestačí. Ako som spomínala vyššie - musíte si strážiť aj správny pitný režim a dostatok odpočinku.

Určite krémik pomôže aj v boji s tmavými kruhmi, no úplne (aspoň v mojom prípade) ich neodstráni, len výrazne zmierni.  Ak sa mi podarí dopriať si dlhý spánok, tak žiadne kruhy sa nekonajú. Krém dožičí pokožke v okolí očí skvelú starostlivosť počas noci  takže zmierni aj nepekné kruhy. No ak by ste čakali, že po prvom použití Vám zmiznú, musím Vás sklamať. Skúste ho používať niekoľko dní/týždňov a verím, že uvidíte pozitívne výsledky.

S čistým svedomím a naozaj úprimne Vám môžem potvrdiť, že zatiaľ všetky zákazníčky, ktoré si krémik vzali a poskytli mi spätnú väzbu, boli spokojné.

Takže nie len moja skúsenosť, ale aj skúsenosť desiatok žien z okolia potvrdzujú výborné účinky tohto malého zázraku.

Občas sa vykystli reakcie, že zákazníčky mali pocit "zahmlenia zraku" po použití krémiku. Pokiaľ Vás ale neštípe alebo inak nedráždi, nemusíte sa báť. Krémik má veľmi výživné a tak trochu "mastné" zloženie, takže ak to preženiete s dávkou, môže sa Vám stať, že máte pocit "zahmlenia". Pochvíľke to ustúpi, alebo si prebytočný krémik jednoducho  jemne zotrite - pokožka si vezme čo potrebuje :)

Krém je určený pod oči a pokožku pod okom a v jej okolí, takže si ho neplikujte na pohyblivé viečko (nebude sa topiť a "stekať" do očí a tým pádom by ste pocit zahmlenia nemali pocítiť.  

Krém má hnedú farbu,je hustý, výživný a voní ako ranná kávička :) Zamilovania hodná kombinácia :) 

Zatiaľ som nezaznamenala alergickú reakciu ani nič podobné od zákazníčiek, takže verím, že je vhodný aj na veľmi citlivé očné okolie. Som toho živým dôkazom :) 

V prípade, že by Vás krémik štípal alebo by Vám skrátka nesadol po prvých použitiach, prosím ozvite sa a vymeníme Vám ho za iný tovar. (Len teda prosím nie prázdny kelímok...)

Verím, že si ho zamilujete rovnako ako ja :)

Ak Vás krém na oči zaujal, v našom eshope ho nájdete TU .