Olej namiesto telového krému? Áno :)

Ahojte krásky :)

Dnes mám pre Vás pár osvedčených tipov. Pred časom som zo zvedavosti vyskúšala telový olej namiesto telového krému a vďaka pár "fintám" som si ho zamilovala :)

Priznám sa, že olejom som nikdy veľmi nefandila. Vadilo mi, že mám mastnú pokožku, nemôžem sa obliecť hneď po nanesení oleja a paradoxne po pár hodinách som mala pocit suchej a napnutej pokožky na celom tele. 

Preto som sa im vyhýbala. Občas som si olej priliala do kúpeľa ale to bolo asi všetko. 

Tentokrát som to však vyskúšala inak. Olejom, konkrétne týmto mandľovým som sa ponatierala celá tesne po sprche, keď som mala ešte jemne vlhkú pokožku. Obliekla som si pyžamo a šla spať. Ráno som bola veľmi milo prekvapená - pokožka ostala skutočne vláčna a hydratovaná ešte aj ráno a vlastne po celý deň som mala príjemný pocit. Žiadne škrabanie či pocit pnutia pokožky. 

Momentálne mám teda obdobie, kedy vôbec nepoužívam telové krémy ale len oleje. Mandľový olej od Riga Soap je 100% čistý olej, bez vône. Mandľový olej má skutočne výživné oleje a často sa pridáva aj do výživných telových krémov. 

Striedam si ho so SPA olejom Relax - ktorý si zvyknem pridávať aj do kúpeľa. Milujem jeho jemne levanduľovú vôňu.

Ak máte radi viac svieže vôňe, mohol by sa Vám viac páčiť ENERGY alebo FRUIT

Do oleja, ktorý je bez vône môžete primiešať aj kvapku či dve svojho obľúbeného esenciálneho oleja na prevoňanie a okrem blahodárneho účinku na pokožku si môžete užívať a príjemnú a obľúbenú vôňu :)

Oleje som si obľúbila aj na pleť ale o tom nabudúce :)

Prajem Vám krásny deň :)

S láskou 

Baška