mojich top 5 produktov starostlivosti o pleť

Ahojte :)

často mi chodia otázky, čo by som odporučila z našej ponuky, resp. čo mám skutočne vyskúšané a ktoré výrobky používam. 

Už som pár článkov sem do nášho magazínu písala, ale rozhodla som sa, že Vám zhrniem zopár mojich TOP produktov :)

Začnem s pleťovými produktami, na ktoré sa pýtate najčastejšie.

Priznám sa, že som dlho hľadala to čo by mi skutočne vyhovovalo. A ešte stále ma láka skúšať nové veci, no mám takých svojich 5 TOP produktov, ktoré mám doma a rada sa k nim vraciam už niekoľko mesiacov. 

1. Mojím favoritom je veľmi dobre známy Nočný očný krém od Dulcia Natural. Ak ste ešte nemali možnosť ho vyskúšať, prečítajte si jeden z mojich starších príspevkov

Krémik má úžasnú a dokonale autentickú vôňu kávy, je hustý a mastný a na očné okolie počas noci priam geniálny :)

2. Moja alternatíva k nočnému krému je vegánsky. Očný krémik od Skin Blossom Je ľahučký, rýchlo sa vstrebáva a je teda deálny podklad pod BB krém a korektor. Keďže ma trápia jemné vrásky pod očami (asi ako väčšinu z Vás) neviem si predstaviť, že by som si naniesla korektor pod oči bez toho aby som si najkôr naniesla krém, ktorý moju pokožku hydratuje. 

3. Čo sa týka odlíčenia a celkovo čistenia pleti, nedám dopustiť na Výživnú čistiacu emulziu od DULCIA NATURAL. Jemne ale dôkladne odlíči make-up aj ostatné nečistoty. pleť nevysušuje a napriek tomu, že mám problematickú T-zónu a celkovo skôr zmiešano mastnejší typ pleti - maximálne mi vyhovuje. Priznám sa však, že na dočistenie používam pleťové tonikum. 

4. A tu som pri 4 obľúbenom produkte - Pleťovom toniku od Skin Blossom. Nevysušuje pleť a krásne dočistí všetky nečistoty a pleť je pripravená prijať výživu z krému. Tonikum používam večer na dočistenie pleti a tiež ráno, po tom ako sa osviežim čistou vodou. Predsalen - aj počas noci sa cez póry uvoľňujú zvyšky nečistôt a pleť skrátka pred nanesením krému a maľovaním rada prečistím. 

5. Dostávame sa k samotnému krému - používam až dlhšiu dobu Pleťový krém s koenzýmom Q 10 a ovocím na deň a na noc vlastne tiež :) Avšak pred nočným nanesením krémiku si doprajem (aj keď nie pravidelne) aj olej Argan Revital od Saloos alebo Skrášľujúce sérum od Soaphoria ako podklad pod krém. Na noc mám potrebu dodať pleti "viac" a celkom sa mi to osvedčilo :)

Toto sú také moje "must have" na každý deň pre starstlivosť o pleť. 

Chvíľku mi trvalo, kým som pochopila, že už neomladnem :) Tak sa snažím napraviť všetku škodu a dúfam, že pleť sa mi o pár rokov odvďačí tým, že už nebude tak rýchlo starnúť :) Neni to len tak, že sa vraví, že žena až okolo 30tky pochopí, že na pleti je vidieť všetko...Keby mám tieto poznatky, ktoré mám teraz pred 10 rokmi, verím, že by mi aj dnes hádali tak 17 rokov :D

V každom prípade, za posledné mesiace, keď si naozaj dávam pozor - vidím zlepšenia, pleť sa akokeby ustálila a už sa nehrá raz na mastnú, potom na suchú a nestrieda sa to s boľavým akné.. 

Nabudúce si pre Vás pripravím svojich favoritov z radu dekoratívky :)