Novinky zo sveta prírodnej kozmetiky: Kolekcia Lemonade od 2sis

2sislemonade2

Leto, slnko, sviežosť a nádherná vôňa citrusov. To všetko evokuje nová kolekcia Lemonade od 2sis. V novinkách nájdeme telové maslo, tuhý šampón, balzám na pery, mydlo, kondicionér a sprchové želé.

Mix sviežosti

Balzám na pery je úplne na zjedenie. Obsahuje bambucké maslo, kokosový olej a mix citrusových esenciálnych olejov vďaka, ktorý nielen pery chráni, hydratuje, ale aj úžasne vonia. A ako bonus – je vegánsky. Neobsahuje včelí vosk, ale živiny z kandelilového vosku.

2sislemonade3

Vlasy potešia dva produkty. Kondicionér, ktorého vôňa pripomína letnú osviežujúcu limonádu, vlasom dodáva lesk a preberá ich k životu. A tuhý šampón, ktorý spevňuje štruktúru vlasov a podporuje ich rast. Oba vlasové produkty obsahujú moringu – tá sviežo a prenikavo letne vonia a vlasy spevňuje.

K telovým produktom pribudlo mydlo, telové maslo a sprchové želé. Telové maslo Lemonade je ideálom na letné mesiace. Výťažky a vitamínova bomba v podobe citrusov sú vhodné na všetky tipy pleti. Sprchové želé je zvláštnym produktom, ktorý dokáže dokonale nahradiť sprchový gél. Stačí namočiť a spustí sa „citrusový severák“. Výťažky z citrusov pokožku dokážu odmastiť, zbavujú nečistôt a sťahujú póry. Dvojicu dopĺňa tuhé mydlo s omamnou citrusovou vôňou. Mix citrusových esenciálnych olejov, bambuckého masla, morskej riasy je ideálnym na každodennú hygienu.

No dá sa tejto kolekcii odolať?