Náš príbeh - alebo 3 roky v BioBeauty

Milé krásky, 

dnes máme taký symbolický večer, pri poháriku vínka premýšľam ako sa môj život zásadne zmenil odkedy sme pred troma rokmi otvorili naše BioBeauty. 

Hrabala som sa v archíve a našla zopár fotiek z obchodíku a našich začiatkov. Musím povedať, že sa toho dosť zmenilo za ostatné roky aj u nás, v našej ponuke. A máme aj nový eshop, ktorý dúfam, že sa Vám páči :) 

No poďme v skratke k nášmu príbehu za uplynulé tri roky :)

Začínali sme s jednou značkou, no postupne si ku nám našli cestu rôzne voňavé delikatesy :) Jedným z prvých bola lotyšská manufaktúra Riga Soap.  Ich voňavé mydielka a rôzne prísady do kúpeľa úžasne rozvoňali celý obchodík. Dodnes si pamätám úsmevy zákazníčok keď ku nám vkročili a opantala ich vôňa levandule či pomaranča, dômyselne ukrytých do rezaných mydiel či gulôčok do kúpeľa. Momentálne z ponuky Riga Soap u nás nájdete najmä skvelé oleje na telo či do kúpeľa a tiež voňavučké esenciálne oleje. No prezradím Vám, že cca v polovici novembra zasa o niečo ich ponuku rozšírime o krásne darčekové guľky do kúpeľa. Bude to skvelý tip na vianočnú drobnosť pre kamarátku či sestru :)

Po Riga Soap naše rady rozšírili skvelé a doteraz veľmi obľúbené retro balzamiky na pery Figs and Rouge. Môj favorit je Aloe Mint a je to taká moja záchrana kabelková, torú mám stále pri sebe :)   

Postupne prichádzali rôzne iné spolupráce, no prelom a celkovo trošku zmena smerovania BioBeauty prišla až s ponukou od slovenskej Soaphorie. Vyskúšali sme vzorky, ktoré nám poslali a zostala som v úžase. Doslova. Soaphoria sa rozvíja a mám pocit, že každým týždňom ide viac a viac dopredu. Produkty majú krásne, prírodné, voňavé, dokonalé. 

Vtedy som si povedala, že chcem mať v ponuke čo najviac slovenskej kozmetiky. Začala som pátrať. Na Slovensku máme množstvo skvelých malých výrobcov, ktorých by som aj veľmi rada podporila, no žiaľ nie všetky produkty je možné predávať v predajni s kozmetikou. Bohužiaľ naša legislatíva je prísna. 

No po dlhšom hľadaní som objavila Mydlo z Farmy. A môžem povedať, že ich mydlá sú božské. Ale to isto viete :) Tradičný spôsob výroby a doslova domáce prísady z nich robia dokonalé produkty. 

Začiatkom tohto roku si ku nám našla cestu aj Dulcia Natural. S majiteľkou značky sme sa stretli začiatkom roka 2015, keď ešte boli len na začiatku so svojím eshopom a do ich produktov a najmä pleťových krémov som sa zamilovala na prvé použitie. Tak sme ich ako jeden z prvých predajcov zaradili do ponuky. 

Našu ponuku slovenských, poctivých výrobcov ZATIAĽ uzatvára obľúbená značka PONIO, ktorá je u nás len pár týždňov, no teší sa veľkej obľube. Ich pazúchy či šampúchy sú už doslova pojem. 

No a chystáme pre Vás ďaľšiu slovenskú lahôdku, už čoskoro :)

Veľmi som sa potešila aj značke Couleur Caramel, ktorá je pre mňa nádherná svojimi obalmi a naozaj prekvapila výbornou kvalitou. Vďaka CC som prepadla prírodnej dekoratívke a viem, že už ju nikdy nevymením za "klasickú". Predtým som skúšala rôzne iné značky, ale žiadna ma nepresvedčila (čo sa make-upu či korektoru týka). Možno máte podobné skúsenosti...

Ešte pred zaradením CC sme vyskúšali aj vegánsku, česko-taliansku značku Cosm´etika a na ich čiernu riasenku nedám dopustiť. Je to asi tá nejčiernejšia riasenka zo všetkých čiernych riaseniek! Nedrolí sa, drží a ľahučko sa odličuje. Nedráždi oči a skutočne vyčarí zvodný pohľad. Milujem aj ich čiernu tekutú linku. Hoci málokedy sa mi podarí - ešte stále nemám potrebnú zručnosť - ale poctivo trénujem :) 

Mysleli sme aj na detičky a keď sa naskytla ponuka spolupracovať so značkou Sophie la Giraffe, bola som nadšená. Dokonca môžem potvrdiť, že niektoré z produktov veľmi rada používam aj ja. Najmä v zime, keď mám abnormálne vysušenú pokožku na nohách sa mi osvedčilo ich telové mlieko. Nedráždi, voní ako bábätko a naozaj upokojuje podráždenú a vysušenú pokožku. 

Z osvedčených značiek, ktoré máte radi a my tiež spomeniem ešte Natura Siberica. Ich krásne balenia produktov a vysoká kvalita zloženia v kombinácií s dostupnými cenami ich predurčili na úspech. 

Teším sa aj novej, sviežej a raw značke Johnny Organic. Určite odporúčam peeling proti celulitíde, o ktorom si môžete prečítať v mojej mini recenzii. 

Ak by som mala prezradiť niečo z našich plánov do blízkej budúcnosti - okrem už spomínanej slovenske značky, sa plánujeme zamerať na kozmetiku pre naše silnejšie polovičky a hľadám aj vhodné prírodné farby na vlasy. Už niečo mám vo výhľade, tak držte palce - verím, že čoskoro Vám novinky budeme môcť predstaviť. 

Pred dvoma rokmi, keď letel (najmä) v ČR trend promo krabičiek s produktami a vzorkami - napadlo ma priniesť niečo aj v prírodnej a slovenskej verzii. Naša krabička krásy je asi najobľúbenejší produkt v našej ponuke a ja sa veľmi teším, že Vám ju môžem pár krát do roka priniesť. 

Naša krabička je zväčša o prezentácií noviniek alebo obľúbených produktov. Viem, že nie vždy sa trafíme obsahom do vkusu úplne každému, ale snažíme sa v rámci našich možností. Do konca roka bude ešte jedno vydanie a prezradím Vám, že sa máte na čo tešiť :) Už teraz je v hodnote viac ako 10 eur a to tam máme len dve značky! 

Bonusom a veľkým prekvapením tento rok bude aj línia BioBeauty produktov! Už sa blíži ich uvedenie na trh a ja verím, že sa Vám budú páčiť. Vônu som vyberala tak, aby bola zvodná, ženská no pritom jemná, s nádychom romantiky a čistoty. Tak sa veľmi teším, čo na to poviete. Predstavíme Vám celkom tri produkty pre starostlivosť o telo. A ktovie, možno to bude začiatok BioBeauty ako značky :) Ale nepredbiehajme....

Chcem sa Vám ešte raz zo srdca poďakovať za krásne správy a blahoželania k naším tretím narodeninám. 

Ďakujeme za Vašu priazeň, nápady na vylepšenia, postrehy, milé poďakovania za objednávky, inšpirujúce rozhovory pri nákupe v našej kamennej predajni Teším sa z každého Vášho úsmevu a spokojnosti. 

Prajem krásne dni <3

Baška

*BioBeauty.sk