Leto s TVOJou kozmetikou

Leto je už tu ! Niekto sa teší, niekto menej, no v každom prípade naša pokožka aj vlasy dostanú počas leta zabrať. 

Dnes mám pre teba zopár tipov na produkty, ktoré tvoju pokožku aj vlasy dostanú do skvelej kondície pred letným slnkom a aj  dovolenkou pri mori a pomôžu ti cítiť sa a vyzerať skvele :) 

Peeling pred dovolenkou  je obzvlášť dôležitý. Povedala by som, že až nevyhnutnosť - ak sa chceš krásne opáliť.

Dokonale ťa zbaví odumretej pokožky, krásne ju premasíruje a vyživí.

Peeling celého tela pred odchodom na dovolenku odporúčam urobiť aspoň 2-krát v rozmedzí 2-3 dní. Zameraj sa najmä na oblasť krku zozadu a dekoltu, lakte, kolená a časti pokožky, ktoré sú náchylnejšie na "stmavnutie". 

Výživný telový peeling od TVOJa kozmetika je dostupný v dvoch variantoch - svieži a naozaj ideálny na leto marhuľa a medovka a potom sladší variant - med a škorica.

Pri tejto príležitosti sme si pre teba pripravili špeciálnu akciu - pri nákupe produktov značky TVOJa kozmetika nad 15 eur v eshope www.BioBeauty.sk získaš zdarma  limitku TVOJ peeling marhuľa - medovka 50 ml .  Akcia platí do konca júla 2017 alebo do rozdania výrobkov. 

Ďalším skvelý pomocníkom je určite SOS kúra na päty. Tú odporúčam preventívne  používať celé leto :) Lebo povedzme si úprimne, popraskané päty nie sú moc pekné a zároveň vedia aj dosť potrápiť. Preto si dopraj kúpeľ s morskou soľou, kvapni obľúbený olejček (odporúčam preventívne Tea tree silicu, nakoľko pôsobí dezinfekčne), s pemzou jemne odstráň stvrdnutú pokožku (ale neprežeň to) a na päty nanes SOS kúru v tyčinke. Natiahni bavlnené ponožky a odpočívaj chvíľu s vyloženými nohami :) 

Päty kľudne natieraj každý večer pred spaním, pemzovať ich ale netreba tak často, aby ti pokožka na pätách netvrdla zbytočne ešte viac :) 

Nezabudni ani na vlasy. Olejovú kúru na podporu rastu vlasov môžeš v lete využiť ako výživný olej do končekov vlasov, aby si predišla ich krepovaniu a nadmernému vysychaniu v dôsledku vody či slnka. Odporúčam malinké množstvo votrieť do vlhkých vlasov, do končekov  a nechať voľne uschnúť. 

Do kabelky si pribaľ ružovú alebo levanduľovú vodu v praktickom rozprašovači, Zachráni ťa počas horúcich dní :) Pár streknutí na pleť či do vlasov a okamžitá hydratácia je zaručená. 

Šípkový olej je tá správna voľba ak túžiš potom, aby ti opálenie vydržalo dlhšie a tvoja pleť mala dostatok vitamínov a antioxidantov na svoju regeneráciu po slnečnom opaľovaní. 

 Ak dopraješ pravidelnú dávku výživného krému celej pokožke tela, uvidíš ako sa ti pokožka odvďačí. Nie len, že predĺžiš opálenie, no tvoja pokožka bude doslova žiariť. Tak si nájdi tých pár minút denné a večer po sprche sa poriadne ponatieraj výživným telovým maslom

Už máme v ponuke aj šikovné malé cestovné 100 ml balenia :) 

Uži si TVOJe prekrásne leto a nechaj svoju prirodzenú krásu zažiariť. 

Nezabudni aj na našu skvelú akciu v spolupráci s TVOJa kozmetika: 

Pri nákupe produktov značky TVOJa kozmetika nad 15 eur v eshope www.BioBeauty.sk získaš zdarma  limitku TVOJ peeling marhuľa - medovka 50 ml . Akcia platí do konca júla 2017 alebo do rozdania výrobkov.