Kto je vlastne za BioBeauty?

Ahojte moje milé :)

Dnes som premýšľala, že napriek tomu, že sme tu už niekoľko rokov s Vami , nie všetci ste mali možnosť navštíviť náš obchodík, a teda sme sa nestretli osobne. 

Rozhodla som sa teda, že by bolo fér, aby sme sa zoznámili :) 

Aby ste mali predstavu, kto Vám dvihne telefón, kto balí Vaše objednávky, kto Vám odpíše na FB správu alebo mailík. Kto sa na Vás usmeje, keď zavítate ku nám do Pezinka do obchodíku :)

Som úplne obyčajná baba, ktorej sa naskytla príležitosť, ktorej sa chytila a momentálne všetku svoju energiu smeruje do svojho splneného sna :)ja

Volám sa Barbora, mám 28 rokov, trápia ma prvé vrásky, bojujem so šedivými vlasmi, som vegetariánka, milujem Monka - ten seriál, moja polovička je toho názoru, že v niektorých veciach som ako on :D , rada si dám dobré suché vínko, mám slabosť na mačky, rada fotím, teším sa opäť na cvičenie/mám teraz kľudový režim po operácií/,  každý rok si kúpim aspoň 3 diáre, ktoré ale zvádnem pravidelne používať iba do konca februára :D, neviem odolať čokoláde a avokádu, mám strach z pavúkov a šoférovania ale s tým autom sa snažím bojovať a kratšie trasy už zvládam :) s pavúkmi je to horšie.... Túžim po deťoch a verím, že budem skvelá mama. Mám dve mladšie sestry, ktoré sú úžasné, šikovné a proste MOJE :) užívam si, keď si nájdem čas na knižku, či voňavý horúci kúpeľ, pri ktorom dokážem totálne vypnúť, občas si poplačem pri filme - a ani nemusí byť smutný :) a tak ďalej...bežné radosti a starosti ako má každá z Vás :)

Pred BioBeauty som vystriedala niekoľko zamestnaní, ale nebolo to ono. Pracovala som ako asistentka vo firme, predavačka oblečenia, na reklamačnom oddelení väčšieho eshopu. Všetky moje zamestnania boli vlastne popri štúdu na VŠ. Začala som politológiou, ale tú som opustila, keď som sa dostala na právo. Aj  BioBeauty vzniklo počas školy, keď som odišla z poslednej práce kvôli tomu, aby som si mohla skúsiť splniť sen. Priznám sa, že to síce nebolo jednoduché, ale nejako sme to zvládli. Bez podpory najbližších by sa to nepodarilo, za čo som veľmi vďačná. 

Školu som dokončila minulý rok a napriek tomu, že mi dala veľa a nikdy nebudem ľutovať, že som právo študovala (pozdravujem všetkých spolubojvníkov z UK :) ) rozhodla som sa pokračovať, v možno trošku neistom odvetví, ale pre mňa je to najmä radosť a dobrý pocit na srdiečku. 

Verím v to, že každý z nás môže v živote robiť, to po čom túži. Nie vždy je to jednoduché a možno sa na Vás budú pozerať ako na blázna (viem o čom hovorím) ale keď ste raz o tom presvedčení a veríte tomu, tak prosím, skúste vydržať. 

Ak to má byť Vaša cesta, tak sa to podarí. A ak nie, tak potom treba hľadať druhú cestu :)

S BioBeauty mám ešte veľké plány a postupne sa k nim dopracuvávam. Pomaličky ale iste. Neprezradím zatiaľ viac, aby som to nezakríkla :)

Dúfam, že Vás potešilo odhalenie môjho "zákulisia". 

Teraz sa už poznáme viac a možno si môžme potykať :) 

Teším sa na ďaľšie dni, kedy Vám budem môcť priniesť kúsok voňavého sveta prírodnej kozmetiky :)

S láskou Vám prajem krásny víkend :)

Baška