Čo máme nové?

Ahoj krásky :)

dnes by som Vám rada dala do pozornosti zopár noviniek, do ktorých som sa zamilovala :) Neviem či je to náhoda, asi skôr nie, no všetky majú dočinenia so šípkami :)

Ono to asi súvisí s tou jarou čo sa pomaličky prediera spod zamračenej oblohy :) Cítite to tiež? Okrem toho, že zhadzujeme bundy a hrubé svetre, chceme mať rozjasnenú pleť, pripravenú na jarné a potom letné slniečko !

Tiež mávate po zime pleť akoby bez života? Ten deficit slniečka a chladný vietor urobia za tie mesiace svoje. Určite ste sa o pleť starali aj v zimných mesiacoch ako sa najlepšie dalo, no prírodu neoklameme a slniečko pleti proste chýba..

Preto som rada, že existuje šípkový olej! Ten pleť dokáže naozaj vzpružiť a rozjasniť. A má množstvo aj iných benefitov samozrejme :) Odporúčam s ním ošetrovať aj jazvičky..a aj tie väčšie. Mne sa veľmi osvedčil. Nevravím, že mi jazva po operácii zmizla, no vzhľadom na to akú som ju mala škaredú, po roku je už fakt lepšia...A to aj vďaka kvalitnému šípkovému oleju :)

No ale naspäť k novinkám :)

Prvou a úplne najčerstvejšou novinkou  je nový odličovací olej od TVOJa kozmetika. Zuzka to vymyslela úplne božsky. Odličovač je dvojfázový - to znamená, že obsahuje aj ružovú vodu aj oleje, čiže ho treba pred použitím premiešať. Nezlaknite sa tej sýtej farby. Má ju na svedomí veľmi kvalitný a šetrne spracovaný šípkový olej. Odličovač obsahuje aj koenzým Q10, takže pleť naozaj vzpruží :)

Taktiež sa tento naozaj účinný olej objavil aj v ponuke pleťových olejov TVOJa kozmetika! Šípkový olej má skutočne takmer oranžovo-červenú farbu a áno, ak sa pýtate či Vám zafarbí pokožku, odpoveď je že áno. Ale nebojte sa toho! Nebude ako mrkva :) Práve naopak. Oleju stačí na pleť máličko, odporúčam ju predtým jemne zvlčiť napríklad ružovou vodičkou. A potom už len tých pár (mne stačia 2-3) kvapky jemne votrite do pleti. Uvidíte ten okamžitý rozjasňujúci účinok. Ja keď ráno nestíham, tak si ho dávam aj na deň, minule mi nahradil aj BB krém :D

A prekrásne vonia. Prekrásne! Po šípkach, možno aj po mede. Neviem, ale tá vôňa ma dostala. Ešte žiaden čistý olej mi tak nevoňal. Aj som chvíľku premýšľala, že si tam kvapnem silicu, ale rozmyslela som si to. Nechcem prekryť tú vôňu :)

Treťou novinkou je vlastne ani nie tak úplne novinka, ale máme nové mini baleníčko (super na vyskúšanie či na cesty) šípkového séra od Balm Balm. Toto sérum je taká zmes olejov a silíc, ktoré v tejto kombinácií dokážu ozaj malé zázraky:) 

Tak Vám želám krásne prvé, nesmelé, jarné dni. Verím, že zachvíľku si nás to teplo nájde a už nás nepustí :) 

Inak to nevidím, už som vytiahla tenisky :D

Majte sa krásne, zasa niekedy pri večernom magazíne :) 

Bozkávam,

Baška