VZORKA 1ml vibračnná vôňa GREEN

100% prírodné vône tvorené podľa farieb, nesúc ich vibráciu.

Sú vhodné na každodenné použitie, ideálne však na meditácu, cvičenie jógy. 

VZORKA 1ml

GREEN - voňaj ako ranná rosa. 

Typ vône: Harmonizujúca, osviežujúca, uvoľňujúca

Živel: voda

Základom tejto kvetinovej vône je ruža. Jemná a ženská zároveň, reprezentuje krehkosť a silu v jednom. Ruža podporená zelenými tónmi geránia a tropických kvetov. 

Profil vône: Zelená je o vôni bezpečia a súcitu - predovšetkým samej k sebe. Otvára náruč, ochladí prepracovanú myseľ, pomôže k návratu do bezpečia. 

Obsahuje čistý absolut z ruže - ženský aspekt a geránium - mužký aspekt. Jej súčasťou je aj chladivá limetka či zamatové kadidlo. 

Aká je žena Green? Romantika, kvety, krása, vyrovnanosť. Vytvára okolo seba harmonický svet. Je srdcom rodiny a rodinného života. Oporou pre deti, partnera a ľudí okolo nej. Kvetované šaty, volány :)

€4
Dostupnosť: Skladom
Kód: 5254
VZORKA 1ml vibračnná vôňa GREEN
green cameleoniasparfum
Novinka

Podrobný popis

Parfémy Cameleonia's Parfum sú miešané podľa vibrácie príslušnej farby, každá vôňa predstavuje jeden tón v oktáve farieb. 

Vône sú  vyrábané z vysokokvalitných výlučne prírodných ingrediencií.
Príroda svojim čistým aspektom preniká k podstate našej osobnosti. Vône sa stávajú kľúčom k emóciám. Vedomá voľba vône hlboko ovplyvňuje nás a naše okolie.

Odomknite svoje emócie jediným nádychom. Čuchové bunky sú bránou k pocitom, pretože ich receptory, jedny z najdlhších v tele, priamo ovplyvňujú limbický systém – miesto našich inštinktov a emócií.

 

 

Kategória: PARFÉMY
Hmotnosť: 0.001 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: