VZORKA 1ml vibračná vôňa BLUE

100% prírodné parfémy sú vhodné na každodenné použitie, sú namiešané do jojobového oleja, v ktorom sa účinne prepájajú esencie. 

100% prírodné vône tvorené podľa farieb, nesúc ich vibráciu.

Sú vhodné na každodenné použitie, ideálne však na meditácu, cvičenie jógy. 

BLUE - voňaj ako sloboda

Typ vône: vzdušná, ľahká, osviežujúca

Živel: vzduch

Kombinácia dvoch druhov mäty, zasadenej do bázy povznášajúcej vône kadidla a ušľachtilých drevín. 

Profil vône:Modrá dodáva osvieženie v horúcich letných dňoch, príjemne chladí na pokožke. Dvíha náladu, rozjasňuje myseľ. Otvárajúca. 

Aká je žena BLUE? Rebelka. Hľadá nové cesty, spôsoby, uplatnenia. Má zmysel pre pravdu. Žitiu v pravde podriadi celé svoje konanie. Hľadá nové nevyšľapané chodníčky. Práca a jej uplatnenie ju napĺňa šťastím, pokiaľ môže byť tvorivá a nekonvenčná. Originálna, expresívna, rázna. Džíny, čipka, kanady. 

€4
Dostupnosť: Skladom
Kód: 5261
VZORKA 1ml vibračná vôňa BLUE

Podrobný popis

Parfémy Cameleonia's Parfum sú miešané podľa vibrácie príslušnej farby, každá vôňa predstavuje jeden tón v oktáve farieb. 

Vône sú  vyrábané z vysokokvalitných výlučne prírodných ingrediencií.
Príroda svojim čistým aspektom preniká k podstate našej osobnosti. Vône sa stávajú kľúčom k emóciám. Vedomá voľba vône hlboko ovplyvňuje nás a naše okolie.

Odomknite svoje emócie jediným nádychom. Čuchové bunky sú bránou k pocitom, pretože ich receptory, jedny z najdlhších v tele, priamo ovplyvňujú limbický systém – miesto našich inštinktov a emócií.

 

 

Kategória: PARFÉMY
Hmotnosť: 0.001 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: