Top coat - nadlak Kia Charlotta

Top coat - vrchný lak pre dokonalý finiš manikúry.

Nechtom dodáva vyšší lesk a odolnosť laku na nechty.

Vegan/15free

11 ml

 

€15
Dostupnosť: Skladom
Kód: 4792
Top coat - nadlak Kia Charlotta

Podrobný popis

Vrchný lak, top coat alebo nadlak dovedie manikúru k dokonalosti.

Pre perfektnú manikúru odporúčame začať s jednou vrstvou podkladového laku, následne aplikovať 2 vrstvy farebného laku a na záver 1-ľ vrstvy nadlaku Kia Charlotta.

Kia Charlotta na trh prináša minimalistický dizajn, nádherné farby a šetrné zloženie bez škodlivých chemikálii. Spoločnosť a  celé jej fungovanie vystihuje ich motto: Krása s dušou.

100% vegan - Kia Charlotta laky na nechty sú bez živočíšných zložiek a nesú certifikáciu spoločnosti  Peta a Vegan Society.

Laky na nechty Kia Charlotta sú naformulované bez 14 najviac  toxických zložiek, ktoré sa bežne vyskytujú v lakoch na nechty a to nasledovné:  ftaláty (vrátane dibutylftalátu (DBP), diethylhexylftalátu (DEHP)), toluen (tiež methylbenzen), xylen, gáfor, formaldehyd, formaldehydová živica, ethyltosylamid, trifenylfosfát, kalafunová živica, organické halogenidy (AOX), parabény, silikóny, vône, živočíšne zložky. Neobsahujú ani žiadne mikroplasty. Sú šetrné k prírode aj k nechtom.

 

Zloženie: ETHYLACETÁT, BUTYLACETÁT, CELULÓZA ACETÁTBULYRÁT, ISOPROPYLALKOHOL, METHOXYPROPYLACETÁT ACETÁT, SACHARÓZA ACETÁT ISOBUTYRÁT, ETHYLMETHAKRYLÁT, KOPOLYMER FTALOVÉHO ANHYDRIDU/TRIMELITICKÉHO ANHYDRIDU/GLYKOLŮ, SD ALKOHOL 39-D

 

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: