Prírodná vibračná vôňa WHITE 10 ml - Cameleonia's Parfum

100% prírodné vône tvorené podľa farieb, nesúc ich vibráciu.

Sú vhodné na každodenné použitie, ideálne však na meditácu, cvičenie jógy. 

Sú namiešané do jojobového oleja, v ktorom sa účinne prepájajú esencie a ich aplikácia na pokožku je veľmi príjemná a bezpečná. 

10 ml/roll on

WHITE - voňaj ako rovnováha. 

Typ vône: prehlbujúca, uvoľňujúca, kvetinovo-živicová

Živel: zem

Tajomný svet kontrastov. Myrha existuje svojou živočíšnosťou a zároveň hĺbkou poznania. Buď miluješ jej nehu ale ťa dráždi  živicovou trpkosťou. Medzi týmito dvoma svetmi môžeš objavovať svoje ja. Stále vonia inak, postupne odhaľuje svoje aspekty. .

Profil vône: Biela - plná kontrastov, očkávaní, túžob.

Aká je žena White? Vedie nás mentálne, vníma realitu. Vie prepájať materiálny svet s jemnohmotným. Má bohaté zmyslové vnímanie a vďaka tomu vie rozlišovať to, čo je dobré a čo nie - pre seba aj druhých. Je stelesnením ženskosti. Krásna, múdra, majestátna. 

€30
Dostupnosť: Skladom
Kód: 5253
Prírodná vibračná vôňa WHITE 10 ml - Cameleonia's Parfum
trio cameleoniasparfum
Novinka

Podrobný popis

Parfémy Cameleonia's Parfum sú miešané podľa vibrácie príslušnej farby, každá vôňa predstavuje jeden tón v oktáve farieb. 

Vône sú  vyrábané z vysokokvalitných výlučne prírodných ingrediencií.
Príroda svojim čistým aspektom preniká k podstate našej osobnosti. Vône sa stávajú kľúčom k emóciám. Vedomá voľba vône hlboko ovplyvňuje nás a naše okolie.

Odomknite svoje emócie jediným nádychom. Čuchové bunky sú bránou k pocitom, pretože ich receptory, jedny z najdlhších v tele, priamo ovplyvňujú limbický systém – miesto našich inštinktov a emócií.

 

Roll-on flakón, 

Kategória: PARFÉMY
Hmotnosť: 0.001 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: