Prírodný parfém v oleji GREEN 10 ml - C A M E L E O N I A ' S P A R F U M

100% prírodné parfémy sú vhodné na každodenné použitie, sú namiešané do jojobového oleja, v ktorom sa účinne prepájajú esencie. 

10 ml/roll on

GREEN - voňaj ako ranná rosa. 

Typ vône: Harmonizujúca, osviežujúca, uvoľňujúca

Živel: voda

Základom tejto kvetinovej vône je ruža. Jemná a ženská zároveň, reprezentuje krehkosť a silu v jednom. Ruža podporená zelenými tónmi geránia a tropických kvetov. 

Profil vône: Zelená je o vôni bezpečia a súcitu - predovšetkým samej k sebe. Otvára náruč, ochladí prepracovanú myseľ, pomôže k návratu do bezpečia. 

Obsahuje čistý absolut z ruže - ženský aspekt a geránium - mužký aspekt. Jej súčasťou je aj chladivá limetka či zamatové kadidlo. 

Aká je žena Green? Romantika, kvety, krása, vyrovnanosť. Vytvára okolo seba harmonický svet. Je srdcom rodiny a rodinného života. Oporou pre deti, partnera a ľudí okolo nej. Kvetované šaty, volány :)

€34
Dostupnosť: Skladom
Kód: 5247
Prírodný parfém v oleji GREEN 10 ml - C A M E L E O N I A ' S P A R F U M
green cameleoniasparfum
Novinka

Podrobný popis

Parfémy Cameleonia's Parfum sú miešané podľa vibrácie príslušnej farby, každá vôňa predstavuje jeden tón v oktáve farieb. 

Vône sú  vyrábané z vysokokvalitných výlučne prírodných ingrediencií.
Príroda svojim čistým aspektom preniká k podstate našej osobnosti. Vône sa stávajú kľúčom k emóciám. Vedomá voľba vône hlboko ovplyvňuje nás a naše okolie.

Odomknite svoje emócie jediným nádychom. Čuchové bunky sú bránou k pocitom, pretože ich receptory, jedny z najdlhších v tele, priamo ovplyvňujú limbický systém – miesto našich inštinktov a emócií.

 

Roll-on flakón, 

Kategória: PARFÉMY
Hmotnosť: 0.001 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: