Mint - prírodný deodorant bez sódy Ponio

Deodorant mint je skutočným osviežením pre vaše telo. Tento deodorant obsahuje esenciálne oleje z mäty kučeravej, piepornej a čajovníka, ktoré vás prebudia svojou sviežou a mentolovou vôňou

50ml

Položka bola vypredaná…
€9
Dostupnosť: Momentálne nedostupné
Kód: 5036
Mint - prírodný deodorant bez sódy Ponio

Podrobný popis

Esenciálne oleje z mäty piepornej, kučeravej a čajovníka majú príjemný chladivý a osviežujúci účinok na pokožku, ktorý vám dáva pocit sviežosti a pohody po celý deň.

  • Mäta pieporná pomáha stimulovať krvný obeh a podporuje čistú a sviežu pokožku.
  • Mäta kučeravá prispieva ku sviežej vôni a má antiseptické vlastnosti
  • Čajovník / tea tree má prirodzené antibakteriálne vlastnosti, ktoré pomáhajú bojovať proti baktériám spôsobujúcim nepríjemný zápach.

Dezodorant neobsahuje sódu, namiesto nej je založený na deodorizačnom účinku zlúčenín horčíka, kremeliny, prírodných silíc a olejov. Jeho účinnosť je závislá od zloženia Vášho individuálneho zloženia potu (môže byť teda iná ako účinnosť sódového deodorantu). Tento deodorant je tiež dobrou alternatívou oproti sódovému deodorantu, pokiaľ na sódu reaguje Vaša pokožka podráždením.

Deodorant nezabraňuje prirodzenému poteniu, ale jeho antibakteriálny účinok zabraňuje rozkladným procesom potu a teda aj nepríjemnému zápachu.

Mechanizmus je vytláčací (nie vykrúcací). Pazúch jemne pošúchajte v podpazuší viackrát, aby sa začal roztápať a iba potrebné množstvo, aby nehrozilo ošúchanie o oblečenie. Proces vytlačenia je vratný, takže ak ho vysuniete príliš, naspäť sa dá vrátiť poklepaním o tvrdú podložku (napr. stôl).

INGREDIENTS(Zloženie): Magnesium Hydroxide, Cocos Nucifera Oil, Helianthus Anuus Seed Oil, Hydrogenated Cetyl Olive Oil EstersE , Olea Europaea Fruit Oil and Hydrogenated Vegetable OilE , Diatomaceous EarthE , Zinc Ricinoleate, Helianthus Annuus WaxE , Magnesium Carbonate, Mentha Piperita Oil, Mentha Spicata Leaf Oil, Melaleuca Alternifolia Oil, Limonene*, Linalool*
E Ecocert ; * obsiahnuté prirodzene v siliciach

 

 

Kategória: Telová kozmetika
Hmotnosť: 0.05 kg
Položka bola vypredaná…

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: