Lemongrass - prírodný deodorant bez sódy Ponio

Najobľúbenejšia kombinácia tea tree & lemongras vo verzii bez sódy. Poskytujú účinnú ochranu proti nežiadúcemu zápachu s jemnejším krémovým zložením, šetrným k citlivej pokožke.

50ml

Položka bola vypredaná…
€9
Dostupnosť: Momentálne nedostupné
Kód: 5037
Lemongrass - prírodný deodorant bez sódy Ponio

Podrobný popis

  • Tea tree olej: Tento olej je známy svojimi silnými antiseptickými vlastnosťami, ktoré pomáhajú eliminovať baktérie a iné mikroorganizmy, ktoré môžu spôsobovať zápach. Tiež je astringentný a pomáha znižovať potenie, má tiež protizápalové a antifungálne vlastnosti.

  • Citrónová tráva: Tento olej funguje ako prírodný dezodorant. Vďaka svojej sviežej, čistej a upokojujúcej vôni pomáha eliminovať zápach tela a zanecháva pocit sviežosti a čistoty. Tiež je astringentný a má protizápalové vlastnosti.

Používaním dezodorantu, ktorý obsahuje tieto esenciálne oleje získate prírodnú a účinnú ochranu pred zápachom, ktorá je tiež šetrná k vašej pokožke. Sú extrahované parnou destiláciou z rastlín a majú sviežu prírodnú vôňu. Kombinácia týchto silíc je tiež prospešná pre zlepšenie nálady a osvieženie mysle.

Dezodorant neobsahuje sódu, namiesto nej je založený na deodorizačnom účinku zlúčenín horčíka, kremeliny, prírodných silíc a olejov. Jeho účinnosť je závislá od zloženia Vášho individuálneho zloženia potu (môže byť teda iná ako účinnosť sódového deodorantu). Tento deodorant je tiež dobrou alternatívou oproti sódovému deodorantu, pokiaľ na sódu reaguje Vaša pokožka podráždením.

Deodorant nezabraňuje prirodzenému poteniu, ale jeho antibakteriálny účinok zabraňuje rozkladným procesom potu a teda aj nepríjemnému zápachu.

Mechanizmus je vytláčací (nie vykrúcací). Pazúch jemne pošúchajte v podpazuší viackrát, aby sa začal roztápať a iba potrebné množstvo, aby nehrozilo ošúchanie o oblečenie. Proces vytlačenia je vratný, takže ak ho vysuniete príliš, naspäť sa dá vrátiť poklepaním o tvrdú podložku (napr. stôl).

INGREDIENTS(Zloženie): Magnesium Hydroxide, Cocos Nucifera Oil, Helianthus Anuus Seed Oil, Hydrogenated Cetyl Olive Oil EstersE , Olea Europaea Fruit Oil and Hydrogenated Vegetable OilE, Diatomaceous EarthE , Zinc Ricinoleate, Helianthus Annuus WaxE , Magnesium Carbonate, Cymbopogon Flexuosus Oil, Melaleuca Alternifolia Oil, Citral*, Geraniol*, Limonene*, Linalool*, Citronellol*, Eugenol*
E Ecocert ; * obsiahnuté prirodzene v siliciach

 

 

 

Kategória: Telová kozmetika
Hmotnosť: 0.05 kg
Položka bola vypredaná…

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: