Believe - Kia Charlotta Lak na nechty

Jemný a čírý nude odtieň  s ružovým podtónom.

 

Vegan/15free

5 ml

 

€14
Dostupnosť: Skladom
Kód: 4799
Believe - Kia Charlotta Lak na nechty

Podrobný popis

Pre perfektnú manikúru odporúčame začať s jednou vrstvou podkladového laku, následne aplikovať 2 vrstvy farebného laku a na záver 1-ľ vrstvy nadlaku Kia Charlotta.

Kia Charlotta na trh prináša minimalistický dizajn, nádherné farby a šetrné zloženie bez škodlivých chemikálii. Spoločnosť a  celé jej fungovanie vystihuje ich motto: Krása s dušou.

100% vegan - Kia Charlotta laky na nechty sú bez živočíšných zložiek a nesú certifikáciu spoločnosti  Peta a Vegan Society.

Laky na nechty Kia Charlotta sú naformulované bez 14 najviac  toxických zložiek, ktoré sa bežne vyskytujú v lakoch na nechty a to nasledovné:  ftaláty (vrátane dibutylftalátu (DBP), diethylhexylftalátu (DEHP)), toluen (tiež methylbenzen), xylen, gáfor, formaldehyd, formaldehydová živica, ethyltosylamid, trifenylfosfát, kalafunová živica, organické halogenidy (AOX), parabény, silikóny, vône, živočíšne zložky. Neobsahujú ani žiadne mikroplasty. Sú šetrné k prírode aj k nechtom.

 

Zloženie: ETHYLACETÁT, BUTYLACETÁT, NITROCELULÓZA, KOPOLYMER KYSELINY ADIPOVÉ/NEOPENTYLGLYKOLU/TRIMELITICKÉHO ANHYDRIDU, ACETYLTRIBUTYLCITRÁT, ISOPROPYLALKOHOL, STEARALKONIUMBENTONIT, ISOBUTYRÁT ACETÁTU SACHARÓZY, DIACETON ALKOHOL, KOPOLYMER STYRENU A AKRYLÁTŮ, OXID KŘEMIČITÝ, KOPOLYMER AKRYLÁTŮ, PENTAERYTHRIL TETRAISOSTEARÁT, KYSELINA FOSFOREČNÁ, CI 15850, CI 77891, CI 19140

 

 

Kategória: dekoratívna kozmetika
Hmotnosť: 0.001 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: