Base coat - Podkladový lak - Kia Charlotta

Base coat - podkladový lak pre dokonalý základ pre nanesenie farebného laku,  vyrovnáva povrch nechtov, chráni necht pred zafarbením.

Vegan/15free

11 ml

 

Položka bola vypredaná…
€15
Dostupnosť: Momentálne nedostupné
Kód: 4793
Base coat - Podkladový lak - Kia Charlotta

Podrobný popis

Base coat - podkladový lak pre dokonalý základ pre nanesenie farebného laku. Vyrovnáva povrch nechtov, chráni necht pred zafarbením.

Pre perfektnú manikúru odporúčame začať s jednou vrstvou podkladového laku, následne aplikovať 2 vrstvy farebného laku a na záver 1-ľ vrstvy nadlaku Kia Charlotta.

Kia Charlotta na trh prináša minimalistický dizajn, nádherné farby a šetrné zloženie bez škodlivých chemikálii. Spoločnosť a  celé jej fungovanie vystihuje ich motto: Krása s dušou.

100% vegan - Kia Charlotta laky na nechty sú bez živočíšných zložiek a nesú certifikáciu spoločnosti  Peta a Vegan Society.

Laky na nechty Kia Charlotta sú naformulované bez 14 najviac  toxických zložiek, ktoré sa bežne vyskytujú v lakoch na nechty a to nasledovné:  ftaláty (vrátane dibutylftalátu (DBP), diethylhexylftalátu (DEHP)), toluen (tiež methylbenzen), xylen, gáfor, formaldehyd, formaldehydová živica, ethyltosylamid, trifenylfosfát, kalafunová živica, organické halogenidy (AOX), parabény, silikóny, vône, živočíšne zložky. Neobsahujú ani žiadne mikroplasty. Sú šetrné k prírode aj k nechtom.

 

Zloženie: ETHYLACETÁT, BUTYLACETÁT, ISOPROPYLALKOHOL, NITROCELULÓZA, KOPOLYMER FTALOVÉHO ANHYDRIDU/TRIMELITOVÉHO ANHYDRIDU/GLYKOLŮ, ACETYLTRIBUTYLCITRÁT, KOPOLYMER KYSELINY ADIPOVÉ/KYSELINY FUMAROVÉ/KYSELINY FTALOVÉ/TRICYKLODEKANU DIMETHANOLU

 

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

Podobné produkty

cloud 2
€13
Skladom

Jemná, pastelovo fialová farba. Odtieň z kolekcie JAR/LETO 2023 Vegan/15free 5 ml  

Kód: 5212
tree hugg
€13
Skladom

Jemná, pistiáciovo zelená. Odtieň z kolekcie JAR/LETO 2023 Vegan/15free 5 ml  

Kód: 5213
moments2
€13
Skladom

Decentná,  piesková farba, s jemným odledkom. Odtieň z kolekcie JAR/LETO 2023 Vegan/15free 5 ml  

Kód: 5214