VOONO

VOONO je exkluzívna mladá česká značka vlasovej kozmetiky so 100% prírodným zložením. Jej zakladateľka Katka hľadala kvalitné a zdravé produkty na starostlivosť o svoje jemné vlasy a stále nevedela nájsť to, čo hľadala. A tak sa sama pustila do hľadania tých správnych ingrediencií, študovala, cestovala a hľadala, až kým to nebolo ono. A tak vlastne vzniklo VOONO. Produkty, s ktorými už nemusíte voliť kompromisy medzi krásou a zdravým svojich vlasov. Katka sa obklopila skvelým expertným tímom a prísne dbajú na pôvod a kvalitu vstupných surovín, inšpiráciu hľadajú u indických žien, ktoré majú bohaté skúsenosti s tým, ako sa pomocou bylín starať o vlasy a ako si ich krásne a zdravo farbiť.

Každý z produktov VOONO v sebe skrýva príbeh tých najčistejších bylín. Vysoká kvalita sa odvíja od skúsenosti žien mnohých generácií. Značka si dôkladne stráži kvalitu a spôsob spracovania bylín tak, aby vaše vlasy hýčkali a ošetrovali. 

VOONO nie sú len také hocijaké produkty, ktoré položíte do police a prehliadnete ich. Všetky produkty sú vytvárané komplexne tak, aby sa postarali o vaše fyzično aj duchovno. Obaly sú vyrábané z recyklovaného papieru, sú minimalistické, ale moderné, pútavé a neprehliadnuteľné.

Základ línie tvoria kvalitné a účinné henna farby vo viacerých atraktívnych a módnych odtieňoch. Zatúžili ste po krásnej čokoládovej hnedej? Alebo máte radšej orieškovú hnedú? Ak máte vínovú farbu radi aj na vlasoch, tiež máme niečo pre vás. Farby skvele kryjú aj šediny, na ich aplikáciu vám stačí 45 minút a vlasy úžasne vyživia. 

Línia je doplnená  úžasným bylinkovým šampónom a kondicionérom s nadupaným bylinkovo-olejovým zložením. Ingrediencie sú samozrejme prírodného pôvodu bez chemického spracovania, netestované na zvieratách. 

Aj vaša vlasová pokožka si zaslúži starostlivosť. Na tieto chvíle máme pre vás od VOONO luxusnú bylinnú masku na vlasovú pokožku Hair of Gaurí. Kombinácia indických bylín je výživným elixírom pre vašu vlasovú pokožku, dopriať ju môžete aj svojím zničeným a namáhaným končekom vlasov. 

Tak a teraz už určite chápete, prečo VOONO je skutočne ono!

10
16 11016

Stránka 1 z 1 - 12 položiek celkom

   
 • sampon 992x992 Tip Kód: 2433
  Momentálne nedostupné

  Trápia vás poškodené vlasy? Chcete dopriať skvelú starostlivosť svojim farbeným vlasom? Ak áno, tak tento šampón zaručene splní všetky vaše predstavy. Vlasy hýčka a dokonale ich ošetruje, nezabúda ani na vlasovú pokožku. Skrátka ďalší skvelý produkt, ktorý nesmie chýbať vo vašej kúpeľni. Je skvelý aj na ošetrenie vlasov farbených hennou VOONO.

  250 ml


  €15,90
  Výrobca: VOONO
 • kondicioner 600x600 Tip Kód: 2430
  Skladom

  Obsiahnutý kávový extrakt napomáha vlasom dodať silu a lesk a francúzska levanduľa vyživuje vlasovú pokožku.

  250 ml


  €15,50
     
  Výrobca: VOONO
 • indigo Kód: 2427
  Skladom

  Henna INDIGO farbí vlasy do čierna s výrazne modrým odleskom. Čím svetlejší je predchádzajúci odtieň vlasov, tým výraznejší bude modrý odlesk farby. Bylinný prášok vyžaduje zaliatie vodou s teplotou  50 °C. Odtieň INDIGO neobsahuje žaidne chemické konzervačné látky ani umelé farbivá. Krásna a jedinečná farba pre studené typy pleti. Farby sú inšpirované tisíce rokov preverenými postupmi v oblasti starostlivosti o vlasy. 

  100g


  €10
     
  Výrobca: VOONO
 • orange Kód: 2424
  Skladom

  Henna  ORANGE farbí vlasy do krásnej sýto hrdzavej farby  s teplým nádychom a je vhodná pre svetlejšie typy pokožky. Bylinný prášok vyžaduje zaliatie vodou s teplotou  90 °C. Odtieň   ORANGE neobsahuje žiadne chemické konzervačné látky ani umelé farbivá. Jemná a prirodzená farba pre svetlejšie typy vlasov.  Farby sú inšpirované tisíce rokov preverenými postupmi v oblasti starostlivosti o vlasy. 

  100g


  €10
     
  Výrobca: VOONO
 •  
 • krabicka maska Tip Kód: 2421
  Skladom

  Trápia vás zničené vlasy, suché, polámané, bez lesku? Potrebovali by ste hĺbkovú regeneráciu vlasov a pokožky hlavy? Nechcete siahať po chemických alternatívach? Maska na vlasovú pokožku Hair of Gaurí je zmesou špeciálne vybraných indických bylín. Skutočne úžasný prírodný zázrak na vlasy, ktorý stimuluje rast vlasov,odstraňuje toxíny, vlasy posilňuje, dodáva im lesk a hydratuje ich. Vďaka unikátnemu bylinnému zloženiu pomáha zastaviť vypadávanie vlasov ako aj predčasnému šediveniu vlasov. Zastavuje tvorbu lupín a redukuje pocit mastných vlasov. V kritických prípadoch výborne funguje aj ako prírodný prostriedok proti všiam. 

  100g


  €12
     
  Výrobca: VOONO
 • medium brown Kód: 2418
  Momentálne nedostupné

  Henna  MEDIUM BROWN farbí vlasy do krásnej stredne hnedej farby s teplým nádychom. Bylinný prášok vyžaduje zaliatie vodou s teplotou  50 °C. Odtieň   MEDIUM BROWN neobsahuje žiadne chemické konzervačné látky ani umelé farbivá. Jemná a prirodzená farba pre svetlejšie typy vlasov.  Farby sú inšpirované tisíce rokov preverenými postupmi v oblasti starostlivosti o vlasy. 

  100g


  €10
  Výrobca: VOONO
 • light brown Kód: 2415
  Momentálne nedostupné

  Henna LIGHT BROWN farbí vlasy do svetlo hneda s teplým nádychom. Bylinný prášok vyžaduje zaliatie vodou s teplotou  50 °C. Odtieň  LIGHT BROWN neobsahuje žiadne chemické konzervačné látky ani umelé farbivá. Jemná a prirodzená farba pre svetlejšie typy vlasov.  Farby sú inšpirované tisíce rokov preverenými postupmi v oblasti starostlivosti o vlasy. 

  100g


  €10
  Výrobca: VOONO
 • rose brown Tip Kód: 2412
  Skladom

  Henna  ROSE BROWN farbí vlasy do jedinečnej stredne hnedej farby s jemnými odleskmi ružovej až vínovej farby. Skrátka keď chcete, aby vaša hnedá bola trochu iná.  Bylinný prášok vyžaduje zaliatie vodou s teplotou  60 °C. Odtieň  ROSE BROWN neobsahuje žiadne chemické konzervačné látky ani umelé farbivá. Jemná a prirodzená farba pre svetlejšie typy vlasov.  Farby sú inšpirované tisíce rokov preverenými postupmi v oblasti starostlivosti o vlasy. 

  100g


  €10
     
  Výrobca: VOONO
 •  
 • wine red Kód: 2409
  Skladom

  Henna  WINE RED farbí vlasy na sýtu a intenzívnu vínovo červenú farbu.  Bylinný prášok vyžaduje zaliatie vodou s teplotou  70 °C. Odtieň   WINE RED neobsahuje žiadne chemické konzervačné látky ani umelé farbivá. Jemná a prirodzená farba pre stredne tamvé typy vlasov.  Farby sú inšpirované tisíce rokov preverenými postupmi v oblasti starostlivosti o vlasy. 

  100g


  €10
     
  Výrobca: VOONO
 • soft black Novinka Kód: 2406
  Skladom

  Henna  SOFT BLACK farbí vlasy na čierno s prirodzene krásnym tmavým odtieňom. Bylinný prášok vyžaduje zaliatie vodou s teplotou  50 °C. Odtieň  SOFT BLACK neobsahuje žiadne chemické konzervačné látky ani umelé farbivá. Jemná a prirodzená farba pre tmavé typy vlasov.  Farby sú inšpirované tisíce rokov preverenými postupmi v oblasti starostlivosti o vlasy. 

  100g


  €10
     
  Výrobca: VOONO
 • dark brown Kód: 2400
  Skladom

  Odtieň Dark brown dodá vaším vlasom nádherný tmavo hnedý odtieň. Výsledná farba je vždy závislá na prirodzenej farbe vašich vlasov a na dobe pôsobenia farby. Jemnejšie farby sa zafarbia intenzívnejšie, než vlasy pevné a hrubé. Farby sú inšpirované tisíce rokov preverenými postupmi v oblasti starostlivosti o vlasy.

  100g


  €10
     
  Výrobca: VOONO
 • copper Kód: 2397
  Skladom

  Úžasné prírodné farby na vlasy sú už aj u nás v ponuke.  

  Hrdzavý odtieň. Vhodný tiež pri dvojfázovom farbení pri šedivých vlasoch. Dvojfázové farbenie znamená, že najskôr si vlásy nafarbíte týmto odtieňom a potom ich opäť nafarbíte želaným odtieňom (napríklad tmavá hnedá). Šedivé vlásky potrebujú dvojfázové farbenie pre lepšie krytie šedín a itenzitu farby želaného odtieňa.  

  Ak túžite len po ryšavých odtieňoch, stačí Vám len táto základná farba copper :) 

  100g


  €10
     
  Výrobca: VOONO

Stránka 1 z 1 - 12 položiek celkom

Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.