VOONO

VOONO je exkluzívna mladá česká značka vlasovej kozmetiky so 100% prírodným zložením. Jej zakladateľka Katka hľadala kvalitné a zdravé produkty na starostlivosť o svoje jemné vlasy a stále nevedela nájsť to, čo hľadala. A tak sa sama pustila do hľadania tých správnych ingrediencií, študovala, cestovala a hľadala, až kým to nebolo ono. A tak vlastne vzniklo VOONO. Produkty, s ktorými už nemusíte voliť kompromisy medzi krásou a zdravým svojich vlasov. Katka sa obklopila skvelým expertným tímom a prísne dbajú na pôvod a kvalitu vstupných surovín, inšpiráciu hľadajú u indických žien, ktoré majú bohaté skúsenosti s tým, ako sa pomocou bylín starať o vlasy a ako si ich krásne a zdravo farbiť.

Každý z produktov VOONO v sebe skrýva príbeh tých najčistejších bylín. Vysoká kvalita sa odvíja od skúsenosti žien mnohých generácií. Značka si dôkladne stráži kvalitu a spôsob spracovania bylín tak, aby vaše vlasy hýčkali a ošetrovali. 

VOONO nie sú len také hocijaké produkty, ktoré položíte do police a prehliadnete ich. Všetky produkty sú vytvárané komplexne tak, aby sa postarali o vaše fyzično aj duchovno. Obaly sú vyrábané z recyklovaného papieru, sú minimalistické, ale moderné, pútavé a neprehliadnuteľné.

Základ línie tvoria kvalitné a účinné henna farby vo viacerých atraktívnych a módnych odtieňoch. Zatúžili ste po krásnej čokoládovej hnedej? Alebo máte radšej orieškovú hnedú? Ak máte vínovú farbu radi aj na vlasoch, tiež máme niečo pre vás. Farby skvele kryjú aj šediny, na ich aplikáciu vám stačí 45 minút a vlasy úžasne vyživia. 

Línia je doplnená  úžasným bylinkovým šampónom a kondicionérom s nadupaným bylinkovo-olejovým zložením. Ingrediencie sú samozrejme prírodného pôvodu bez chemického spracovania, netestované na zvieratách. 

Aj vaša vlasová pokožka si zaslúži starostlivosť. Na tieto chvíle máme pre vás od VOONO luxusnú bylinnú masku na vlasovú pokožku Hair of Gaurí. Kombinácia indických bylín je výživným elixírom pre vašu vlasovú pokožku, dopriať ju môžete aj svojím zničeným a namáhaným končekom vlasov. 

Tak a teraz už určite chápete, prečo VOONO je skutočne ono!

Žiadne produkty značky VOONO sa nenašli...