Johnny organic - výber recenzií

Všetky výrobky od štýlovej značky Johnny Orgaic si môžete prezrieť v našom eshope na tomto odkaze: 

 ♡ JOHNNY ORGANIC ♡  


 

♡ Recencia  na skvelý telový peeling DETOX

" Nieže by som bola peelingový odborník, ale už po prvom - druhom použití viem, či za to peeling stojí alebo to bola škoda peňazí.  Telové peelingy sú väčšinou bomba, a je celkom jedno, akej sú konzistencie. Občas ale nájdem fakt milé prekvapenie, ktoré je prekvapivé nielen tým, že je iné ako väčšina podobných vecí, ale aj účinkom. Telový peeling v podobe prášku /kryštálikov/iných kúskov bol pre mňa výzva. V decembrovej krabičke krásy Biobeauty bol Detoxikačný peeling Johnny Organic, ktorý zaváňal dokonalosťou hneď, ako som sa mu lepšie pozrela na zúbky..."

Pokračovanie a celú recenziu aj s fotkami si môžete prečítať na  blogu :

http://bytzenoujeuzasne.blogspot.sk/2016/01/johnny-pre-krajsie-telo.html


 

♡ Recencia  na skvelú pleťovú masku a peling 2v1 ANTIOXIDANT

" Maskám na tvár holdujem vo veľkom, no Raw masku a vôbec bio masku na tvár, som ešte nemala.. Túto konkrétnu sa mi podarilo vyhrať v Biobeauty súťaži, ktorú som spomínala predtým. Priznám sa, po značke som pokukovala dlhšie, páčia sa mi tie retro obaly :) Táto maska je o to viac super, že môže byť aj peelingom. Zároveň to bola moja prvá prášková srandička na tvár, dosť som sa obávala, ako mi to pôjde s práškom :D Ale! zvládla som to aj na prvý krát. Maska vyzerá a vonia ako čisté kakao, lahoda úplná, vždy ma tá vôňa tak upokojí, že môžu padať traktory vedľa mňa a ja sa budem usmievať naďalej..."

Pokračovanie a celú recenziu aj s fotkami si môžete prečítať na  blogu :

http://pandaryllis.blogspot.sk/2015/12/ako-si-uzit-sladke-nepribrat.html


 

♡ Recencia  na skvelý telový peeling ANTI CELULITE 

Čo sa týkaa zloženia a oficiálneho popisu - ten nájdete na stránke pri produkte. Ja by som sa radšej zamerala na osobnú skúsenosť a svoje dojmy z produktu. Balenie je štedré - 200g v prášku. Bola som trošičku skeptická - či dokáže pokožku zvláčniť tak ako moje milované peelingy s obsahom oleja. A po pár použitiach môžem povedať, že ÁNO :) Pokožka je dôkladne prekrvená, oživená a naozaj vláčna. Peeling voní nádherne po skutočnej káve, za čo má u mňa veľké plus, keďže kávu milujem. Pozor, tento peeling je tak trošku návykový :)  "

 Pokračovanie a celú recenziu aj s fotkami si môžete prečítať na  blogu :

http://www.biobeauty.sk/biobeauty-magazin/uz-aj-ja-som-johnnyho-dievca/


 Chcem si ♡ POZRIEŤ ♡ a  ♡ KÚPIŤ  ♡ tieto "mňamky"

 

Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.