Neohodnotené

Puer – bieliaci prášok a odstraňovač škvŕn na báze kyslíka - na váhu, 100g

Soľ na škvrny, bieliaci prostriedok a odstraňovač škvŕn na bielizeň na báze aktívneho kyslíka. Pri praní bieleho prádla s mydlovými orechmi doporučujeme použitie prípravku PUER, pretože orechy neobsahujú chemické bieliace látky ako bežné prášky na pranie (preto sú tiež šetrné k farebnému prádlu).

Predaj na váhu, bez obalu (Vami zvolené množstvo ekologicky zabalíme a odošleme)

Cena je uvedená za 100g

Foto ilustračné

Skladom
Kód: 1178
Značka: Tierra Verde
€0,45
Kategória: Pranie
Hmotnosť: 0.1 kg

PUER - Soľ na škvrny, bieliaci prostriedok a odstraňovač škvŕn na bielizeň na báze aktívneho kyslíka   Pri praní bieleho prádla s mydlovými orechmi doporučujeme použitie prípravku PUER, pretože orechy neobsahujú chemické bieliace látky ako bežné prášky na pranie (preto sú tiež šetrné k farebnému prádlu). PUER je sóda obohatená o kyslík. Použitím sa rozkladá na vodu, kyslík a uhličitan sodný. Je úplne biologicky odbúrateľný, a je preto ekologickou alternatívou bieliacich prípravkov na báze chlóru. Naviac má tiež účinky antimikrobiálne. - bieli biele prádlo, zabraňuje jeho šednutiu - rozjasňuje zašlú bielu farbu - má antimikrobiálne vlastnosti - odstraňuje organické škvrny zo stálofarebného prádla - neobsahuje optické zjasňovacie látky ani chlór - pri zahriatí vo vode sa rozkladá na sódu, vodu a kyslík - biologicky rozložiteľný.

Zloženie: 100% perkarbonát sodný (sóda obohatená kyslíkom)

Návod na použitie: - pranie bieleho prádla v práčke - pridajte 1-2 lyžice do zásobníka na prací prášok. - namáčanie silne znečisteného prádla - rozpustite 1-2 lyžice prášku v teplej vode, bielizeň nechajte namočenú najlepšie cez noc. Potom vodu vylejte a perte ako obvykle. Čím je voda teplejšia, tým lepší účinok.

Čistenie WC - do misy nalejte konvicu horúcej vody (v studenej vode sa prášok nerozpustí a nezaktivuje) a vsypte 1-2 lyžice prášku PUER. Nechajte cca 10 minút rozpustiť, potom kefou misu umyte. Pri usadenom vodnom kameni nechajte pôsobiť cez noc.

Pre zvýšenie čistiaceho účinku pridajte lyžicu odstraňovača vodného kameňa YELLOW & BLUE alebo pol hrnčeka teplého octu.

Čistenie odtokov drezu, umývadiel a vaní: do odtoku nasypte 1-2 lyžice prášku PUER a zalejte hrnčekom teplého octu. Ocot s práškom vytvorí penu a rozpustí mastné usadeniny. Nechajte chvíľu pôsobiť a potom zalejte teplou vodou.

Vhodný tiež k čisteniu silne znečistených vaní a umývadiel a k likvidácii kúpeľňových plesní. PUER je účinný pri teplotách 40 ° C a vyšších.

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: