Neohodnotené

Kniha Krajina - ako vnútri, tak i navonok

Krásny príbeh pre dospelých a deti od 10 rokov. Autorka Lucia Grejtáková predstavuje svoj debut, ktorý aj nádherne ilustrovala. Nádherná kniha do Vašej knižnice. 

 

skladom
Kód: 4028
€12
Kategória: Knihy
Hmotnosť: 0.1 kg
b R10789693 54443 20190604 70955
Novinka

Lucia Grejtáková: Predstavujem svoje debutové dielo – knihu Krajina – ako vnútri, tak i navonok. Prišlo to nečakane, zčista-jasna, kdesi-čosi a už moje prsty ťukali a ťukali do klávesnice, veci sa diali, napísala som celý príbeh. A k tomu ilustrácie inšpirované hlavne slovenskou prírodou.

 

Má 128 strán a je určená veľkáčom, ale aj mladým čitateľom od cca 10 rokov. A práve mladým, či dospievajúcim by som rada touto knižkou oslovila tiež, keďže nie vždy majú odvahu, či vedia prísť so svojími otázkami a problémami za niekym, kto by im pomohol...

 

O knihe:

 

V niečom sú životy nás všetkých rovnaké. Po stáročia i tisícročia opakujú sa príbehy lásky, radostí i strastí. Deň vystrieda noc, staré svet opúšťa a rodí sa doň nové. Všetko má svoj protipól, hľadá si rovnováhu, všetko je jeden celok, kolobeh.

 

Táto kniha rozvíja príbeh Jarmily – vnímavej ženy – od detstva a prvých spomienok, cez dospievanie a zrelosť až po jeseň života. Postupným odkrývaním deja môže čitateľ pozorovať rôzne etapy života človeka, má možnosť vcítiť sa do situácie, prečítať si myšlienky hlavnej postavy. Autorka zároveň pobáda k pozorovaniu vlastného života - uvedomeniu si a prijatia zodpovednosti za vlastné rozhodnutia a kroky.

 

Kniha je taktiež oslavou prírody, návratu ku koreňom, ako aj úcte k tradícii a dedičstvu spoločných predkov.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: