Neohodnotené

HERBATINT permanentná farba na vlasy svetlá medeno - zlatá 10DR

Permanentné farby na vlasy s výťažkami z ôsmich bylín sú prírodnejšou alternatívou farbenia vlasov s dlhotrvajúcim efektom a 100% pokrytím šedín.

Bez amoniaku, resorcinolu, parabénov, alkoholu a parfumácie. Farby sú pri aplikácii úplne bez zápachu. Ako jediné z permanentných farieb sú farby HERBATINT dermatologicky testované na citlivú pokožku.

Balenie vystačí až na 2 aplikácie pri stredne dlhých vlasoch

 

Skladom
Kód: 2681
Značka: HERBATINT
€11,90 –16 % €10
Kategória: Farby na vlasy
Hmotnosť: 0.1 kg
konzistencia: krémová
10dr uk srgbcomp
€11,90 –16 %

Permanentné farby na vlasy s výťažkami z ôsmich bylín sú prírodnejšou alternatívou farbenia vlasov s dlhotrvajúcim efektom a 100% pokrytím šedín. Bez amoniaku, resorcinolu, parabénov, alkoholu a parfumácie. Farby sú pri aplikácii úplne bez zápachu. Ako jediné z permanentných farieb sú farby HERBATINT dermatologicky testované na citlivú pokožku. Balenie vystačí až na 2 aplikácie.

 • Obsah balenia:
 • 1 fľaštička farbiaceho gélu Herbatint na vlasy, 60 ml
 • 1 fľaštička vyvíjacej emulzie, 60 ml
 • 1 vzorka šampónu Normalising Shampoo, 15 ml
 • 1 vzorka kondicionéru Royal Cream, 15 ml
 • 1 návod na použitie s inštrukciami a rukavicami
  • Ako zmiešať dva a viac odtieňov:

Všetky odtiene Herbatint sa môžu navzájom miešať, vždy ale musí byť použitý rovnaký objem farby a vyvíjacej emulzie. Príklad: Ak chcete zmiešať 6N a 7D v rovnakom pomere, zmiešajte 30 ml farbiacej emulzie 6N a 30 ml farbiacej emulzie 7D (= 60 ml farby) s 60 ml vyvíjacej emulzie.

 • Ako postupovať pri farbení už farbených či inak upravených vlasov?

ZOSVETLENÉ VLASY: Herbatint môže navrátiť vlasom ich prirodzenú farbu. Pretože sú zosvetlené vlasy viac porézne, odporúčame o stupeň svetlejší odtieň, než ste si vybrali. Skráťte dobu pôsobenia o desať minút a vyhnite sa chladným a popolavým odtieňom.

VLASY S TRVALOU: Nefarbite svoje vlasy hneď po aplikácii trvalej. Odporúčame odstup dvoch týždňov, použitie o stupeň svetlejšieho odtieňa, než ste si vybrali, a skrátenie doby pôsobenia o 10 minút.

VLASY PO APLIKÁCII HENY: Hena vlas obalí, čo znemožní farbe preniknúť do vlasu. Mali by ste počkať, dokiaľ sa hena úplne nevymyje alebo vlasy neodrastú.


Ak si nie ste istí výberom farebného odtieňa, môžete ho otestovať na pramienku vlasov. Ak sa nemôžete rozhodnúť medzi dvomi odtieňmi, radšej vyberte svetlejší. 

 • Odporúčanie: 

Je odporúčané pred aplikáciou vykonať test citlivosti. Viac informácií o tomto teste sa dočítate v príbalovom letáku. 

 • Upozornenie: 

Farby na vlasy môžu spôsobiť vážne alergické reakcie. Prečítajte a dôkladne dodržujte návod. Test citlivosti by mal byť vykonaný 48 hodín pred aplikáciou farby podľa inštrukcií v tomto návode. Tento výrobok nie je vhodný pre osoby mladšie ako 16 rokov. Dočasné tetovanie čiernou henou môže zvýšiť riziko alergie. Nefarbite si vlasy, ak 1/ máte na pleti vyrážku alebo citlivú, podráždenú a poškodenú vlasovú pokožku, 2/ ste v minulosti mali akúkoľvek reakciu po farbení vlasov, 3/ ste v minulosti mali reakciu na dočasné tetovanie čiernou henou. Tento výrobok sa nesmie používať na farbenie rias, brady a fúzov. 

 • Fakty o farbách HERBATINT: 
 • Farby na vlasy značky Herbatint 100 % kryjú šediny už po 1. aplikácii.
 • Vlasy je možné zosvetliť až o 2 odtiene.
 • Jedno balenie vystačí až na dve aplikácie. 
 • Na rozdiel od henny sa farby ľahko miešajú, aplikujú a nezapáchajú. Je tu tiež väčšia škála výberu odtieňov a vlasy je možné zafarbiť s výraznejším výsledkom.
 • Farby Herbatint neobsahujú amoniak, parabény, alkohol, resorcinol a majú nižší obsah peroxidu vodíka.
 • Aj keď je PPD (p-fenylendiamín) chemikáliou, je zároveň nutnou prísadou permanentných farieb na vlasy, ktorá umožňuje efektívne kryť šediny a pomáha vytvárať širokú škálu odtieňov farieb. V našej legislatíve je pripustená 2 % koncentrácia PPD vo farbách na vlasy zmiešaných a pripravených na použitie, Herbatint však obsahuje len 0,37 %.
 • Počas tehotenstva, alebo po podstúpení chemoterapie je odporúčané použitie farieb konzultovať s lekárom.
 • Produkty Herbatint sa neodporúčajú používať na farbenie brady, fúzov, obočia ani rias.
 • Farby je vždy lepšie pred aplikáciou vyskúšať na malom kúsku kože pre prípad alergickej reakcie.

Zloženie/INCI: 

FARBIACA EMULZIA: Laureth-4, Propylene glycol, Aqua (voda), PEG-2 oleamine, Ethanolamine, Oleic acid, Aloe barbadensis (extrakt z listu aloe vera) leaf extract, Hamamelis virginiana leaf extract (extrakt z listu vilínu virginského), Betula alba leaf extract (extrakt z listu břízy bílé), Echinacea angustifolia root extract (extrakt z kořene třapatky úzkolisté), Juglans regia shell extract (extrakt ze skořápky vlašského ořechu), Rheum palmatum root extract (extrakt z kořene rebarbory), Cinchona calisaya bark extract (extrakt z kůry chinovníku pýřitého), PEG-75 meadowfoam oil, Limnanthes alba seed oil (mokřadový olej), p-Aminophenol, m-Aminophenol, Tetrasodium EDTA, Cetrimonium chloride, Simethicone, Sodium metabisulfite, Glycerin.

* z organického poľnohospodárstva

 VYVÍJACIA EMULZIA: Aqua (voda), Hydrogen peroxide, Etidronic acid, Trideceth-9, Cetrimonium chloride, Simethicone, Propylene glycol, PEG-40 hydrogenated castor oil

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: