Neohodnotené

Depilácia pásikmi Nadirah sada na domáce použitie PROFI

S radosťou Vám prinášame túto vychytávku :) Cukrovú pastu, vyrobenú poctivo na Slovensku. S dokonalou konzistenciou, ľahkým použitím a dlhodobým účinkom. 

Zbavte sa chĺpkov na dlhšiu dobu! 

Depilačná sada na domáce použitie (PROFI) obsahuje: 

750 g cukrovej pasty 

1 ks plastových kozmetických špachtlí

50ks depilačných pásikov na ľahšie odstránenie nežiaducich chĺpkov

Položka bola vypredaná…
Momentálne nedostupné
Kód: 868
Značka: NADIRAH
€19,90 –10 % €17,90
Kategória: Cukrová depilácia
Hmotnosť: 0.75 kg
Položka bola vypredaná…
sada pásiky1
€19,90 –10 %

S radosťou Vám prinášame túto vychytávku :) Cukrovú pastu, vyrobenú poctivo na Slovensku. S dokonalou konzistenciou, ľahkým použitím a dlhodobým účinkom. 

Zbavte sa chĺpkov na dlhšiu dobu! 

Depilačná sada na domáce použitie (profi) obsahuje: 

750 g cukrovej pasty 

1 ks kozmetikckých plastových špachtlí 

50ks depilačných pásikov na ľahšie odstránenie nežiaducich chĺpkov

Depilačná sada na domáce použitie (Profi) obsahuje všetko čo potrebujete na odstránenie chĺpkov v pohodlí domova. 

Čo je cukrová depilácia? 

Cukrová depilácia je odstraňovanie chĺpkov aj s korienkom. Hladká pokožka bez chĺpkov vydrží 3-5 týždňov. Pri pravidelnej depilácii (nestriedať s holením) sa korienok chĺpka oslabuje a časom prestáva rásť úplne.

Cukrová depilácia je veľmi šetrná k pokožke a preto je vhodná, aj na tie najcitlivejšie časti tela. Podráždenie je minimálne a začervenanie do pol hodiny zmizne. To ale neznamená, že sa o pokožku nemusíme starať. Vhodným ošetrovacím prípravkom je Aloe Vera gél, ktorý pokožku upokojí a osvieži. Po depilácii je dôležitý, aj výber vhodného oblečenia, vyhýbať sa slnku, športu a saune.

Cukrová depilácia nemá stanovenú minimálnu hranicu veku, ani pohlavia. Podstupujú ju ženy, muži, aj dospievajúce dievčatá, ktoré trpia nadmerným ochlpením.

Aké skvelé výhody prináša?

Cukrová pasta Nadirah sa nanáša na pokožku pri izbovej teplote. Preto je depilácia veľmi príjemná, teplotou sa pokožka uvoľní a póry sa roztiahnu, čím sa chĺpky lepšie prichytia o pastu.

Pri depilácii, kde sa používajú cukrové pasty, ktoré sa nemusia zohrievať, pokožka reaguje opačne. Studená cukrová pasta je pre pokožku nepríjemná a preto sa stiahne, čím sa chĺpky horšie odstraňujú. 

Okrem chĺpkov odstraňuje aj odumreté kožné bunky, ktoré sa prirodzenie hromadia na povrchu pokožky. Po depilácii zostane pokožka jemná a hladká.

Depilácia cukrovou pastou Nadirah odstráni jemným spôsobom z Vašej pokožky chĺpky na niekoľko týždňov, bez podráždenia pokožky. Pri depilácii, cukrová pasta Nadirah priľne iba k chĺpkom a odumretým kožným bunkám. Preto nespôsobuje poranenie pokožky.

Cukrová pasta Nadirah minimalizuje vznik začervenaných zapálených vriedkov.

Cukrová pasta Nadirah je úplne rozpustná vo vode. Preto sa ľahko odstraňuje z pokožky, bez jej podráždenia a začervenania. Cukrová pasta Nadirah svojím čisto prírodným zložením, je úplne rozložiteľná v prírode, čím neškodí životnému prostrediu.

Moja skúsenosť s depilačnou pastou Nadirah: 

Predtým ako som sa rozhodla túto cukrovú pastu zaradiť do našej ponuky, som ju vyskúšala na vlastnej koži. 

Používa sa ľahko, vďaka priloženým depilačným pásikom je s ňou radosť pracovať - ak keď ste začiatočník - ako ja.

Cukrová pasta sa má inak používať bez týchto pásikov, no chce to trošku praxe :)

Na začiatok určite odporúčam pásiky. V tejto sade nájdete aj špachtličky na naberanie a nanášanie cukrovej pasty - tak si na pokožku nanesiete skutočne tenkú vrstvičku, takú ako potrebujete a tým pádom neplytváte s pastou. Chvíločku po depilácií som mala pokožku jemne začervenanú (v miestach odkiaľ boli cĺpky vytrnuté ) ale začervenanie samo ustúpilo asi do 20 minút. 

Postup je skutočne rýchly a jednoduchý. Celú plastovú nádobku s pastou vložte do mikrovlnky na pár sekúnd - ja som dala na cca 20 sekúnd ale chvíľku som musela počkať až vychladne :) Alebo môžete použiť vodný kúpeľ a ohriať pastu v nádobe s horúcou vodou. 

Pasta je pripravená na nanášanie keď má konzistenciu ako tekutý med. Vyskúšajte si ale naskôr teplotu na pokožke, aby ste sa nepopálili.  Ideálna teplota je tak 37 - 40°C.  Pastu naberiete špachtličkou a nanesiete na pokožku v proti smere rastu chĺpkov. Toto je dôležité! Priložte depilačný pásik, pritlačte ho k pokožke a prudkým jedným pohybom strhnite v smere rastu chĺpkov. Cukrová pasta sa nenalepí na pokožku, ln na chĺpok a preto je bolestivosť neporovnateľne menšia oproti depilácií voskom. Pokračujte týmto spôsobom postupne až po dokonale hladkú pokožku :)

Ako dlho Vám pokožka vydrží hladká? Je to individuálne - záleži aj od typu chĺpkov a pokožky, ale v zásade 2-4 týždne. Budem sledovať na sebe a potom dám vedieť :) 

Táto cukrová pasta je vhodná na nohy, podpazušie, chrbát,ruky,  tvár či dokonca brazílsku depiláciu. 

Zloženie: cukor, voda, acid citrid

Neobsahuje chemické látky a syntetické farbivá. 

Vyrobené na Slovensku. 

Odporúčam si pozrieť aj videá a recenzie - kde nájdete podrobný postup a pokec :)

video návod NADIRAH - oficial

video recenzia od PATTY IMAGE

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: