Ugly by Nature - lahodná novinka

Ugly by Nature - RAW zubné pasty, vegánske a bez lepku už sú na ceste ku nám :) 

Už dlhšiu dobu som pre Vás hľadala zubné pasty, ktoré by boli niečím výnimočné, zdravé, prípadne chutné :) Pre detičky už máme zubné pasty – obľúbené Jack n´Jill.

Ale pre nás, dospelákov,  okrem Séra na bielenie zubov od Dulcie – mimochodom, perfektného, sme v ponuke nemali nič, čo by sme mohli používať denne.  

 

pasty

Preto je pre mňa veľkým potešením predstaviť Vám zubné pasty Ugly by Nature.

Pár slov o značke. 

Ugly by Nature vyrába prírodné zubné pasty v RAW kvalite. Zakladateľmi značky sa stali Dr. Paul Herman a Adriana Ryan. Dr. Herman sa lekárskej praxi venoval viac jako 20 rokov a počas svojej praxe sa orientoval na holistický a prírodný prístup k chorobám. Prišiel na to, že ľudí veľmi neatívne ovpyvňujú toxiny, pesticidy a GMO potraviny, fluór pridávaný do pitnej vody a zubné pasty obsahujúce karcinogénne chemikálie. S Adrianou sa stretol při liečbe jej syna, ktorý trpel alergiemi a prišli na to, že jedna z vecí, ktré spôsobovali malému chlapcovi problémy bola zubná pasta – označená ako „bez fluóru“. Rozhodol sa teda vytvoriť  zubnú pastu, ktorú by chlapec mohol bez obáv používať. Tak sa začal kolotoč testovaní aj ostatnými doktorovými známými, vylepšovalo sa zloženie a vznikla myšlienka vytvoriť zubnú pastu, bezpečnú a zdravú, ktorú by všetci mohli používať úplne bez obáv.

V zubných pastách značky Ugly by Nature nie sú použité žiadne umelé a zdraviu škodlivé ingrediencie, neboli testované na zvieratách a sú 100% prírodné.

Sú vyrobené z bentonitového ílu, prírodného kokosového oleja, šťavy z aloe vera, čistenej vody, D-limonenu (prírodná pomarančová silica), kokosom, aktivovaným dreveným uhlím, xylitolu, peroxidu vodíku a prírodných potravinových príchutí.

Všetky zubné pasty od Ugly by Nature sú osviežujúce, zanechají Vaše zuby belšie a v ústach skvelý pocit sviežosti a čistoty.

Názov Ugly by Nature pochádza zo zvláštnej – strieborno šedej farby, ktorú pasty majú a to preto, že nie sú chemicky bielené ani nijak upravované.

Pasty neobsahujú fluorid, sodium sulfate, parabeny, umelé farbivá, konzervanty, peniace látky, zahusťovadlá, stabilizátory umelé sladidlá, glycerin, lepok a žiadne GMO zložky.

Výrobky a ani žiadne z ich zložiek neboli testované na zvieratách. Značka Ugly by Nature vlastní certifikát PETA a je cruelty- free a vegan.

Obsah: 119 g.

Som veľmi zvedavá na Vaše reakcie :) 

Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.