Pošli ďalej radosť

Ahojte moji milí :)

 

momentálna situácia nie je príliš priaznivá ale verím, že to nejako ustojíme všetci a hlavne v zdraví :)

 

Dnes som sa bola trošku prejsť a napadla mi myšlienka. 

 

Verím, že mnoho z Vás, rovnako ako ja, má obmedzené možnosti sa stretávať a navštevovať sa či už s blízkymi alebo priateľmi. Niekedy to vie byť celkom náročné. Priznám sa, že pre mňa je. Asi týždeň predtým ako nastali obmedzenia som sa presťahovala do bytu, v ktorom som sama. Vždy som túžila mať priestor pre seba, a mať ticho a kľud, čo v našej početnej rodine bol niekedy problém :) 

Teraz mi to trochu aj chýba. A chýbajú mi aj priatelia, naše stretnutia na káve či debaty s kamoškou pri vínku.  To nám vždy robilo veľkú radosť a bolo to také, samozrejmé..Zrazu už nie je. Väčšina má svoje rodiny, malé deti alebo žijú so starými rodičmi, takže je logické, že kontakt sme obmedzili. Nikdy nevieme...

 

Tá myšlienka, čo ma napadla, spočíva v tom, ako niekomu na diaľku urobiť radosť. 

Keďže teraz na eshope máme povolenú len platbu vopred prevodom, tak je veľmi jednoduché niekomu objednať maličkosť a poslať mu balíček pre radosť. 

Je to jednoduché, vlastne si len urobíte objednávku produktu, ktorý viete, že by potešil vašu kamarátku, mamu, sestru alebo niekoho s kým neviete byť osobne a ako adresu pre doručenie uvediete iniciály toho, komu balíček darčekovo pošlem zabalený :) 

Jemu nepríde ani faktúra ani žiadna povinnosť nič platiť, toto všetko vyriešim s vami. Darčekové balenie je samozrejme zdarma a dokonca, pri objednávkach nad 20 eur ani neplatíte za doručenie  kuriérom priamo na adresu. 

 

Vymyslela som si pre túto myšlienku aj hastag  #poslidalejradost

Budem rada, ak ho so mnou rozšírite do sveta :)

Okrem toho, že potešíte niekoho blízkeho, pomôžete aj môjmu mini obchodíku prežiť toto obdobie. Za čo Vám veľmi úprimne a s pokorou ďakujem. 

Plánujem túto aktivitu zdielať aj s inými výrobcami či eshopmi a spolu tak môžeme podporiť lokálne značky a malých podnikateľov. 

 

Tak teda  #poslidalejradost

 

Majte sa krásne a zostaňte zdraví :)

 

Barbora