malovátka :)

Ahojte milé krásky :)

dnes by som Vám rada predstavila skutočne skvelú dekoratívku. Verím, že už ste mali tú česť sa s Cosm´etikou zoznámiť a ak nie, tak Vám ju skutočne odporúčam. 

Možno ste už zaregistrovali, že som spomínala svoje extra citlivé oči. Neznesiem bohužiaľ hocičo a aj z prírodnej kozmetiky si musím vyberať veľmi dôkladne. 

Počnúc odličovacími produktami, pokračujúc očným krémom to končí pri dekoratívke. Stále neviem úplne presne čo ma na kozmetike ( špeciálne na oči dráždi), no pokiaľ nevyskúšam, nemžem sa spoľahnúť ani na oficiálne popisky či zloženia. A keďže sa jedná o oči, tak s tým skúšaním som veľmi opatrná. 

Bolo to tak aj keď sme zaradili (dávnejšie) značku Cosm´etika.

Nadchlo ma, že všetky produkty sú prísne vegánske - čo dokladá aj certifikát Vegan Society. A tiež sa všetky produkty hrdia certifikátom CPK ( certifikovaná prírodná kozmetika), ale opatrnosť zvíťazila. 

Krátko na to, ako sme Cosm´etiku zaradili do ponuky, sme zorganizovali BioBeauty Day, kde sa s touto kozmetikou líčilo. 

Ako hostteľka som mala na starosti milión vecí a keď sme v ten deň otvorili a začal sa aj náš BioBeauty deň - vyzerala som tak, že by ste sa ma asi zľakli :D Tak si ma do parády vzala jedna z vizážistiek a vyskúšala som Cosm´etiku na vlastnej koži. Na moje prekvapenie mi líčenie očí vydržalo celý deň a bez akéhokoľvek podráždenia, začervenania či sĺz. 

Vtedy som konečne našla dekoratívku, pri ktorej nebudem slziť a vyzerať ako po preplakanej noci :)

Odvtedy je mojou vernou parťáčkou ich riasenka. Občas keď mám náladu, čas a je príležitosť, tak používam aj ich linku na oči. Očné tiene u mňa sú tiež príležitostné, ale rada používam jemné púdrové odtiene aspoň na rozjasnenie kútikov oka. 

Keď Cosm´etika tento rok uviedla svoje novinky - kompaktné púdre, lícenky a bronzer - tešila som sa ako malé dieťa :)

Zaujímavosťou a pre mňa novinkou bola sľuda v zložení (je aj v očných tieňoch, ale predtým som tomu nepripisovala veľký dôraz). Sľuda je skvelou náhradou za mastenec (talc), ktorý sa bežne v dekoratívke (aj prírodnej) nachádza, no môže pokožku veľmi vysušovať. 

Preto pri použití produktov Cosm´tika je moja pleť rozžiarená, príjemne zmatnená ale nie vysušovaná. Verím, že ak sa rozhodnete niektorý z produktov Cosm´etika vyskúšať, dáte mi za pravdu :) 

Nedávno nám do ponuky opäť pribudli aj ich vegánske štetce, ktoré sa nedá nemilovať... Je to však nateraz len limitka v našej ponuke a je len pár kusov, tak ak po skutočne skvelom kozmetickom a vegánskom štetci túžite, teraz je tá pravá chvíľa...Verím, že časom do ponuky opäť pribudnú a stanú sa stálicami v radoch Cosm´etika poduktov. 

Úplny TOP pre mňa je ich magnetická paletka - kde si môžete nakombinovať napríklad púder v želanom odtieni a dva odtiene očných tieňov. Alebo 4 očné tiene. Alebo lícenku a púder, či bronzer :) Jednoducho si môžete vyskladť svoju paletku a už nemusíte riešiť paletky, z ktorých reálne budete používať 2 z 8 odtieňov :) 

Budem rada, ak Vám moja skúsenosť pomôže pri rozhodovaní. Ak by ste mali ešte otázky, veľmi rada Vám na ne zodpoviem, či už na našom FB alebo mailom :) biobeauty@biobeauty.sk

zatisie stetce 

Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.