Darčeky na apríl 2017 :)

Ahojte moje milé :)

V marci sme rozdávali v motivačnom programe darčeky a teda rozdali sme ich veľa :) S príchodom apríla tu ale máme nové darčeky!

Tento motivačný program platí pre objednávky tovaru v určitej hodnote (nezapočítava sa tam teda poplatok za doručenie či dobierku), a tiež nie je možné ho kombinovať s inými akciami, ktorých predmetom je darček k nákupu. Za splnených podmienok je možné samozrejme využiť inú zľavu či doručenie zdarma, no pokiaľ ide o iné darčeky k objednávkam, na tieto sa motivačný program nevzťahuje a nie je možné takéto akcie kombinovať a kumulovať. 

Každý mesiac sa budú darčeky meniť, vždy na začiatku mesiaca sa budem snažiť Vám ich spísať a už bude na Vás, či sa Vám nejaký zapáči natoľko, že sa prípadne spojíte s kamoškami/sestrami/tetami a urobíte si spoločnú objednávku, alebo si budete darčeky zbierať ako pokémonov :) Bude to zábava, to Vám sľubujem a hlavne, pôjde o krásne a užitočné a hodnotné darčeky - lebo čo ? Lebo Vám milujem robiť radosť :) 

Tak na Apríl (od 1.4.2017 do 30.4. 2017 - prípadne do rozdania zásob (ak by to nastalo, v rovnakej sume sa objaví "náhradný" darček) sú platné tieto darčeky :

Objednávky nad 15 Eur - bohatá vzorka hydratačnej masky  a peelingu na tvár od Dulcia Natural :) Nakukni SEM!

Objednávky nad 50 Eur -  makrónkový balzam na pery 2SIS.  Je krásny, voňavý, zdravý - čo viac si priať?    Nakukni SEM!

Objednávky nad 100 Eur - tak tu ti urobím radosť originál Cruciani náramkom! V originálnom darčekovom balení v hodnote 12 Eur :)

Mám Vás rada!

Baška 

 

Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.