BioBeauty motivačný program Marec

Ahojte moje milé :)

už je to nejaký ten týždeň, čo som sa Vám prihovorila v magazíne, ale nebojte, ja to napravím :)

Vytvorila som pre Vás novinku - nový motivačný program, vďaka ktorému máte možnosť získať skvelé darčeky :) 

Odstupňovala som pre Vás darčeky, ktoré Vám pribalím k objednávke nad určitú hodnotu. 

Tento motivačný program platí pre objednávky tovaru v určitej hodnote (nezapočítava sa tam teda poplatok za doručenie či dobierku), a tiež nie je možné ho kombinovať s inými akciami, ktorých predmetom je darček k nákupu. Za splnených podmienok je možné samozrejme využiť inú zľavu či doručenie zdarma, no pokiaľ ide o iné darčeky k objednávkam, na tieto sa motivačný program nevzťahuje a nie je možné takéto akcie kombinovať a kumulovať. 

Každý mesiac sa budú darčeky meniť, vždy na začiatku mesiaca sa budem snažiť Vám ich spísať a už bude na Vás, či sa Vám nejaký zapáči natoľko, že sa prípadne spojíte s kamoškami/sestrami/tetami a urobíte si spoločnú objednávku, alebo si budete darčeky zbierať ako pokémonov :) Bude to zábava, to Vám sľubujem a hlavne, pôjde o krásne a užitočné a hodnotné darčeky - lebo čo ? Lebo Vám milujem robiť radosť :) 

Tak na marec (od 7.3.2017 do 31.3. 2017 - prípadne do rozdania zásob (ak by to nastalo, v rovnakej sume sa objaví "náhradný" darček) sú platné tieto darčeky :

Objednávky nad 15 Eur - mini mydielko od skvelej, čerstvej a voňavej značky 2SIS, ktoré Vám vyčarí úsmev na tvári a prevoní kúpeľňu - alebo aj skriňu (čo je podľa mňa škoda, lebo je fakt unikátne dobré !) Nakukni SEM!

Objednávky nad 35 Eur - balzam na pery TVOJa kozmetika - zvláčni, hydratuje, ošetrí tvoje pery a ešte ich aj jemne prevonia. Priznávam menšiu závislosť na týchto balzamoch, mám jeden v kabáte, jeden na stole v práci, jeden na nočnom stolíku a asi 3 sa povaľujú v kabelkách :) No veď keď ho vyskúšaš, tak pochopíš :) Hodnota balzamu je 3 eurá!   Nakukni SEM!

Objednávky nad 70 Eur - opäť tu máme značku TVOJa kozmetika a ich skvelé práškové masky na pleť. Obsahujú íly, kozie mlieko a mnoho iných vychytáviek a bonusom je, že si môžeš vybrať masku, špeciálne pre svoj typ pleti. To je super, nie? A maska má hodnotu až 7 eur!   Nakukni SEM!

Objednávky nad 100 Eur - tak tu ti urobím radosť originál Cruciani náramkom! V originálnom darčekovom balení v hodnote 12 Eur :)

Samozrejmosťou sú aj vzorečky k objednávkam, tie pribaľujem, vždy keď sú skladom a k dispozícií. (môže nastať situácia, že niekedy nebudú)

Tak verím, že som Vám takto trošku spríjemnila pondelok :)

Mám Vás rada!

Baška 

P.S: zmena platná od 9.3..2017 - darčeky v motivačnom programe nie je možné kombinovať a kumulovať s inými akciami na eshope, kde je predmetom tiež darček k objednávke. 

 

Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.